zamknij

Wiadomości

Turystyczna: mężczyzna chciał wyskoczyć z 8. piętra

2017-05-19, Autor: pww

Jastrzębscy policjanci zapobiegli wczoraj tragedii. Na czas przyjechali do jednego z mieszkań przy ul. Turystycznej, gdzie mężczyzna chciał wyskoczyć z okna.

Reklama

Przed godziną 20.00 dyżurny jastrzębskiej policji odebrał telefon od kobiety, który powiedziała, że jej syn zamierza wyskoczyć z okna na 8. piętrze. Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu.

Na miejsce natychmiast udał się patrol policji, straż pożarna i pogotowie. Na szczęście desperata udało się odwieść od tego pomysłu i zawieziono na komisariat do wytrzeźwienia.  

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~czarli_cykor 2017-05-19
  12:49:58

  0 2

  zajeb..... musi być w Jastrzębiu - co tydzień ktoś się wiesza, skacze, podcina żyły

 • ~Tadeusz Maron 2017-05-19
  14:42:35

  1 2

  Ciekawy jestem czy w ościennych miastach też jest taka fala samobójstw lub ich prób. Jeśli nie to co jest powodem. Miasto nie grzeszy atrakcjami, ale to raczej nie powód. Z pracą chyba tez tragicznie nie ma więc co? Czy Jastrzębianie mniej troszczą sie o bliskich ? Są mniej wyrozumiali? A może słabsi psychicznie. Przyczyna może tkwc też w braku zainteresowań lub wartości wyższych. Jeśli tak to dlaczego. To sprawa dla ekspertów i może warto by się nią zająć.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.