Twierdza przy Harcerskiej! GKS wygrywa z wiceliderem (1:0)

2023-04-07, Autor: KB, źródło: UM Jastrzębie

Stadion przy ul. Harcerskiej powoli staje się twierdzą. Wczoraj piłkarze GKS-u Jastrzębie po raz trzeci z rzędu odnieśli tam zwycięstwo. I to nie z byle kim, GieKSa pokonała wicelidera, Kotwicę Kołobrzeg 1:0.

Wczoraj (6 kwietnia) odbył się mecz 26. kolejki eWinner 2. Ligi pomiędzy GKS Jastrzębie a Kotwicą Kołobrzeg. Spotkanie rozegrano stadionie przy Harcerskiej, a ostatecznie zakończyło się zwycięstwem GKS-u 1:0.

Od początku meczu to jastrzębianie wykazywali większą ochotę do gry i starali się zdobyć prowadzenie. Mimo wielu okazji bramkowych, żadna z drużyn nie zdołała strzelić gola w pierwszej połowie, przez co oba zespoły schodziły na przerwę przy bezbramkowym remisie.

W drugiej połowie meczu toczyła się wyrównana walka, jednak decydującą bramkę zdobył rezerwowy Szymon Gołuch w 81. minucie spotkania, wykorzystując idealne podanie Witkowskiego po rzucie wolnym. Dzięki temu trafieniu GKS Jastrzębie odniosło zasłużone zwycięstwo 1:0, co było trzecim z rzędu zwycięstwem na własnym stadionie przy Harcerskiej.

Mecz nie obył się bez kontrowersji - sędzia Aleksander Kozieł pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn, a także czerwoną kartkę dla gracza Kotwicy Kołobrzeg, Kostkowskiego.

GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg 1:0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1