UKH Białe Jastrzębie: porażka z Krynicą po karnych

2011-10-31, Autor: redakcja
Drugiej porażki w sezonie doznały hokeistki UKH Białe Jastrzębie. Na własnym lodowisku uległy Krynicy po rzutach karnych 1:2.

Po pierwszej tercji jastrzębianki przegrywały 0:1 za sprawą Karoliny Szewczyk. Gospodynie zdołały odpowiedzieć dopiero w 36. minucie. Bramkę wyrównującą strzeliła Magdalena Jabłońska. W trzeciej tercji żadna z drużyn nie potrafiła strzelić bramki. Podobnie było w dogrywce i o wyniku meczu musiały decydować rzuty karne. W tym elemencie lepsze okazały się kryniczanki, a gola na wagę dwóch punktów strzeliła Karolina Szewczyk.

UKH Białe Jastrzębie - KTH Krynica 1:2 k (0:1, 1:0, 0:0, d 0:0, k 0:1)

0:1 - Szewczyk K. (Pióro) 9'

1:1 - Jabłońska (Szynal) 36'

1:2 k - Szewczyk K.

UKH Białe Jastrzębie: Kosińska , Antoniewicz - Rapcia, Kozyra, Kulas, Aniolova, Pocheć - Gumowska, Kierc, Jabłońska, Czarnecka, Szynal - Mierzwińska, Porębska, Tyc, Wróbel, Dreinert - Mianowska.

KTH Krynica: Mizera, Szewczyk J. - Mytnik, Ruchałowska, Cygan, Pióro, Darłak - Susidko, Kuchnia, Szeląg, Rosiek, Szewczyk K. - Oleksa Z., Oleksa O.