Unia lepsza od JKH. Porażka w ostatnim meczu tego roku

W ostatnim meczu tego roku zawodnicy JKH GKS-u Jastrzębie przegrali na własnej tafli z liderem, Unią Oświęcim. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gości.

Mecz rozpoczął się dobrze dla gospodarzy. W 9. minucie spotkania bramkę dla JKH zdobył Dominik Paś. Jastrzębianie schodzili na pierwszą przerwę prowadząc 1:0.

W drugiej odsłonie gry goście zdołali wyrównać. Remisowym rezultatem zakończyła się druga tercja.

Chwilę po wznowieniu gry zespół Unii zdobył drugą bramkę, a w ostatnich sekundach spotkania mecz strzałem do pustej bramki zamknął Dziubiński. JKH przegrał ten mecz 1:3.

JKH GKS Jastrzębie - Unia Oświęcim 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

JKH GKS Jastrzębie: Balizs - Górny, Jansons, Urbanowicz, Freidenfelds, Paś - Kostek, Kamienieu, Rajamaeki, Svec, Szita - Sevcenko, Bryk, Sinegubovs, Jarosz, Pelaczyk - Onak, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka.