W końcu wygrana! GKS pokonuje Siarkę przy Harcerskiej (3:1)

Z 45-minutowym opóźnieniem rozpoczął się sobotni mecz przy ul. Harcerskiej pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Siarką Tarnobrzeg. W pierwszej połowie kibice mogli być rozczarowani, za to druga im wszystko wynagrodziła. Gospodarze pokonali rywali 3:1.

Planowo o 14:00, a ostatecznie o 14:45 rozpoczęło się spotkanie pomiedzy GKS-em Jastrzębie a Siarką Tarnobrzeg. Do przerwy zziębionych kibiców nie ogrzały boiskowe wydarzenia. Piłkarze schodzili do szatni z wynikiem 0:0.

Dopier druga połowa przyniosła bramki. Najpierw na listę strzelców wpisał się Daniel Stanclik, ale goście już 3. minuty później wyrównali. Końcówka spotkania należała jednak do Dariusza Kamińskiego, który najpierw w 77, a następnie w 85. minucie pokonał bramkarza gości.

GKS Jastrzębie pokonał ostatecznie Siarkę Tarnobrzeg 3:1.

Aktualnie jastrzębianie zajmują 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów. Następny mecz, w sobotę (18 marca) z WICELIDEREM, KKS-em Kalisz.

GKS Jastrzębie - Siarka Tarnobrzeg 3:1 (0:0)

GKS Jastrzębie: Michał Antkowiak (90. Grzegorz Drazik) - Joao Guilherme, Sebastian Golak, Yevgeniy Zakharchenko, Dawid Witkowski, Dariusz Kamiński, Przemysław Lech, Daniel Szymczak (70. Krystian Mucha), Ricardo Vaz (87. Bartosz Boruń), Kacper Zych, Daniel Stanclik.

Siarka Tarnobrzeg: Wojciech Muzyk - Marcel Tyl, Ivan Agudo, Alan Lubalski (67. Paweł Mróz), Lukas Hrnciar, Marcin Stefanik, Kacper Cichoń, Piotr Cichocki (67. Kamil Adamek), Bartosz Sulkowski (57. Filip Jania), Mateusz Ziółkowski, Michał Bierzało.