zamknij

Wiadomości

WSB będzie kształcić studentów w Jastrzębiu-Zdroju

2018-02-08, Autor: nm

Miasto podpisało porozumienie z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa w Poznaniu. Dzięki współpracy na terenie miasta powstanie ośrodek kształcący specjalistów z zakresu nauk społecznych.

Prezydent Miasta Anna Hetman i Rektor Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu podpisali dzisiaj porozumienie o współpracy. Na jego podstawie w Jastrzębiu-Zdroju powstanie kolejny oddział uczelni, gdzie przyszli studenci będą kształcić się w zakresie psychologii i nauk o bezpieczeństwie.

Reklama

Zarówno władze miasta jak i uczelnia widzą w nowym projekcie szansę na rozwój. Podczas dzisiejszego spotkania Prezydent Miasta zwróciła również uwagę na potrzeby uczniów szkół średnich. -  Jastrzębie-Zdrój ma wiele klas mundurowych, dlatego Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa będzie dobrze służyła i wielu absolwentów skorzysta z oferowanych kierunków -skomentowała podpisanie porozumienia.

Plany związane z działalnością uczelni na terenie miasta przedstawił także Rektor WSB. – Zakładam, że pierwszym otwartym kierunkiem będzie psychologia – powiedział dr Andrzej Zduniak i przyznał, że wybór oferty jest związany z zapotrzebowaniem wśród młodzieży.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu ma swoje odziały również w innych śląskich miastach. Zgodnie z planami zajęcia dla studentów studiów zaocznych będą odbywać się w salach budynku Zespołu Szkół nr 3.

Oceń publikację: + 1 + 15 - 1 - 10

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~seboc 2018-02-09 07:12:22

  Przeciez te kierunki to produkcja bezrobotnych.

  10 3
 • ~Ilona Maciejewska 2018-02-12 20:52:42

  Bardzo fajna uczelnia, polecam.

  1 4
 • ~Inspektor Pracy 2018-02-21 10:37:49

  do seboc.--"Mylisz się" ,np Donald Tusk popierany przez pania Prezydent uczył sie historii jak 'wieczny student"organizując od czasu do czasu burdy na stadionach i jak to o jego biografii piszą :"Alkoholu – jak to w PRL – czasem brakowało. Znaleźli na to sposób: marihuanę. Marihuanę własnej hodowli dostarczał kolega Tuska"I jako premier Tusk ogłosił?-pewnie za przymykanie oczu na to wszystko przez MO:- ” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " a co zrobił z robotnikami pracującymi od 15 r życia zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w szkodliwych. --Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe" i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS z dnia 22 paź 2015 r. w sprawie opłat ----. Jak do tego dodamy ,że „Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”--i co Panie "seboc' mozna zrobic kariere? ucząc sie takich kierunków dla bezrobotnych.!

  5 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.