Wspaniali hokeiści! Wskakują na podium

2014-01-19, Autor: mkor, źródło: JKH
Wreszcie zaczęli grać na miarę oczekiwań. Po pokonaniu mistrza Polski, tym razem hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozbili HC GKS Katowice 4:1 i awansowali na 3. miejsce w tabeli Polskiej Hokej Ligi.

W starciu z katowiczanami, jastrzębska publiczność na gola czekała do 10. minuty spotkania. Wówczas krążek do bramki gości wpakował Grzegorz Pasiut. W drugiej tercji ten sam zawodnik podwyższył na 2:0, a trzeciego i czwartego gola zdobył Miroslav Zatko. Przyjezdnych było stać tylko na jedno trafienie.Dzięki pewnemu zwycięstwu, JKH GKS Jastrzębie awansował na 3. miejsce w tabeli. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie ostatnie zwycięstwo 3:2 z Comarch Cracovią (zobacz zdjęcia >>), bo to właśnie mistrzów kraju, jastrzębscy hokeiści wyprzedzają dzisiaj w tabeli. Wyprzedzają - dodajmy - o jeden punkt.