Z Kalisza bez punktów. GKS przegrywa z KKS-em (2:0)

2023-03-21, Autor: KB

Piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali na wyjeździe z KKS-em Kalisz 0:2. Kolejne ligowe spotkanie już w tę sobotę przy Harcerskiej.

Mecz rozpoczął się spokojnie. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem i kibice jastrzębskiej drużyny mogli liczyć na pozytywne zakończenie spotkania.

Jednak po przerwie to gospodarze zdołali dwukrotnie pokonać bramkarza GKS-u i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:0.

W ligowej tabeli GKS Jastrzębie z 27 punktami zajmuje 12. miejsce. Najbliższy mecz jastrzębianie rozegrają z 10. w tabeli Radunią Stężyca. Spotkanie w sobotę (25 marca) o 15:00 na stadie przy Harcerskiej.

KKS Kalisz - GKS Jastrzębie 2:0 (0:0)

KKS Kalisz: Maciej Krakowiak - Nikodem Zawistowski (79. Jakub Głaz), Wiktor Smoliński, Mateusz Gawlik, Filip Kendzia, Kasjan Lipkowski, Kamil Koczy (63. Bartłomiej Putno), Michał Borecki (86. Wiktor Staszak), Mateusz Wysokiński (79. Bartosz Gęsior), Néstor Gordillo (86. Jakub Wilczyński), Piotr Giel.

GKS Jastrzębie: Michał Antkowiak - Bartosz Boruń, Sebastian Golak, Yevgeniy Zakharchenko, Dawid Witkowski (74. Farid Ali), Dariusz Kamiński, Joao Guilherme (74. Nataniel Wybraniec), Daniel Szymczak (70. Szymon Gołuch), Ricardo Vaz, Krystian Mucha, Daniel Stanclik.

Pełna fotogaleria na stronie GKS-u Jastrzębie.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0