Zaskakująca porażka hokeistów

2014-12-06, Autor: mkor, źródło: JKH
JKH GKS Jastrzębie nieoczekiwanie przegrał na własnej tafli z Orlikiem Opole 1:2. To druga porażka z rzędu naszej drużyny.

Cytując oficjalną stronę klubu - to porażka wstydliwa. Jastrzębianie po golu Szymona Marca w 18. minucie objęli prowadzenie i... osiedli na laurach.

Mecz sam się jednak nie wygrał. Goście walczyli do ostatniej minuty. Odrodzili się w trzeciej tercji. Kiedy w 55. minucie Filip Stopiński wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gospodarzy i dał prowadzenie przyjezdnym, wydawało się, że JKH zdoła się jeszcze podnieść. Nic z tych rzeczy. Niespodzianka stała się faktem, a nasz zespół, który jeszcze niedawno przewodził ligowej stawce, teraz do lidera - Comarch Cracovii, traci już 6 punktów.

Kolejny mecz z Unią Oświęcim, w Jastrzębiu w niedzielę o godz. 18:00.

JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS ORLIK OPOLE 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

1:0
- 17:16 - Szymon Marzec - Radosław Nalewajka, Kamil Świerski

1:1 - 51:16 - Vladimir Nikiforov
1:2 - 54:52 - Filip Stopiński

JKH GKS Jastrzębie:
Zabolotny (Odrobny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Plichta - Górny, Bryk, Urbanowicz, Steber, Danieluk - Aleksyuk, Pastryk, Kulas, Bondariev, Drzewiecki oraz Kantor, Marzec, R. Nalewajka, Świerski.

MUKS Orlik Opole: Murray (Nobis) - Sordon, Kostek, F. Stopiński, Szydło, Szczurek - M. Stopiński, Sznotala, Zwierz, Korzeniowski, Maciej Rompkowski - Semyannikov, Bychawski, Nikoforov, Harcharik, Wirolainen - Trawczyński, Obrał, Gawlik, Suoraniemi, Wójcik.

Kary:
0 min - 8 min / Strzały: 58-13 / Widzów: 600.

Sędziowali: Janusz Strzempek (główny) - Marcin Polak, Mariusz Smura (liniowi).
Trenerzy: Róbert Kaláber (JKH GKS Jastrzębie) - Jacek Szopiński (Orlik Opole).

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0