Zawodniczki jastrzębskiego Nautilusa w III rundzie Pucharu Świata we Włoszech

2016-03-24, Autor: ps, źródło: KS Nautilus
W miniony weekend zawodniczki Klubu Sportowego Nautilus wzięły udział w kolejnej, III rundzie Pucharu Świata we włoskim Lignano Sabbiadoro.

W III rundzie Pucharu Świata we Włoszech dobrze spisały się zawodniczki jastrzębskiego Nautilusa. Zuzanna Rzepka fenomenalnie popłynęła na dystansie 100 m pod wodą z czasem 0:40,76  zdobywając złoty medal, wyprzedzając m.in. rówieśniczki z Czech, Francji, czy Niemiec.

W kolejnym starcie na dystansie 50 m pod wodą z czasem 0:17,58 wywalczyła drugą pozycję na podium ustanawiając zarazem nowy Rekord Polski. Na dystansie 100 m po powierzchni z czasem 0:42.60 wywalczyła brązowy medal, również ustanawiając Rekord Polski juniorów.

Inna zawodniczka KS Nautilus, Klaudia Gorys, wywalczyła na dystansie 100 m Bi-Fins z czasem 0:51,91 trzecią pozycję na podium, natomiast w wyścigu na 50 m Bi-Fins uplasowała się na 5. miejscu i z czasem 0:23.97 zdobyła minimum do Kadry Polski.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 0