Złapali przedsezonową zadyszkę?

2013-08-21, Autor: mkor, źródło: JKH
Druga porażka z rzędu. Hokeiści Jastrzębskiego Klubu Hokejowego tym razem w meczu sparingowym ulegli czeskiemu HC Orli Znojmo 2:5.

Po prawie dwutygodniowej przerwie Jastrzębscy hokeiści wrócili do przedsezonowych gier sparingowych. Był to jednak powrót dość bolesny. Już po pierwszej tercji na lodowisku w Znojmie nasi zawodnicy przegrywali 0:2, a Radek Prochazka zmarnował rzut karny. W drugiej odsłonie rywali dołożyli jeszcze jednego gola i losy rywalizacji były już praktycznie rostrzygnięte. JKH zaczął strzelać dopiero w trzeciej, zremisowej 2:2, tercji. Gole dla zespołu Mojmira Trliczika strzelili: Richard BordowskiSzymon Sołtys.

Ostatecznie JKH uległ w Czechach 2:5 i jest to druga z rzędu porażka przed nowym sezonem. Wcześniej jastrzębianie zebrali lanie od HC AZ Hawierzów, przegrywając aż 0:4 (tutaj relacja z tego i z pozostałych dwóch sparingów).