GKS Jastrzębie: remis w meczu z Sandecją
0

W meczu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie remisuje przy Harcerskiej z Sandecją Nowy Sącz 1:1. Gola na wagę punktu zdobył dla naszego zespołu Daniel Rumin, a kolejnym bohaterem był Mariusz Pawełek, który obronił w drugiej połowie dwa rzuty karne.

2021-05-31 898 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Jastrzębie stoi przed sportowym wyzwaniem. Jak sobie poradzi przekonanymi się w sobotę
0

Te widowiskowe zawody już w sobotę. Dokononia zawodników będziecie mogli śledzić na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego.

2021-05-25 1307 Autor: ab, materiał prasowy
GKS Jastrzębie z porażką w Sosnowcu
0

W meczu 31. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 0:3.

2021-05-24 859 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Wiadomo z kim zmierzy się JKH w Lidze Mistrzów
0

Red Bull Salzburg, Frisk Asker oraz HC Bolzano to rywale JKH GKS Jastrzębie w grupie H Champions Hockey League 2021/22! Nasi konkurenci z Austrii i Włoch to przedstawiciele międzynarodowej ICE Hockey League, natomiast Frisk Asker jest mistrzem Norwegii. Rozgrywki w ramach grupy H ruszą 2-5 września.

2021-05-20 1462 Autor: mk, źródło: JKH
GKS Jastrzębie nie zawiódł kibiców. Wygrana przy Harcerskiej
0

Mecz z udziałem kibiców po długiej przerwie. Wczoraj drużyna GKS Jastrzębie stanęła na wysokości zadania i przy Harcerskiej pokonała Stomil Olsztyn 2:0.

2021-05-16 1148 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie remisuje z ŁKS-em Łódź
0

W meczu 29. kolejki Fortuna 1 Ligi remisujemy na wyjeździe z ŁKS-em Łódź 1:1. Gola na wagę punktu zdobył w doliczonym czasie gry z rzutu karnego Daniel Rumin.

2021-05-12 823 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Kadra narodowa trenuje na Jastorze
1

Reprezentacja Polski trenuje obecnie na Lodowisku Jastor. Prowadzona przez Roberta Kalabera polska kadra narodowa przygotowuje się do turnieju Beat Covid-19 w Słowenii, dzieląc taflę Jastora z drużyną JKH GKS Jastrzębie, za którą obecnie odpowiada Rafał Bernacki.

2021-05-07 1278 Autor: mk, źródło: JKH
Porażka przy Harcerskiej. GKS Jastrzębie przegrywa z Legnicą
0

W zaległym meczu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa przy Harcerskiej z Miedzią Legnica 1:2.

2021-05-06 905 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Przełamanie! GKS Jastrzębie wygrywa z Odrą Opole
0

Po serii siedmiu meczów bez zwycięstwa w końcu GKS Jastrzębie dopisuje do swojego konta trzy punkty! W meczu 28. kolejki drużyna pokonuje przy Harcerskiej Odrę Opole 3:0, a gole w tym spotkaniu zdobyli Aleksander Komor, Dominik Kulawiak i Daniel Rumin!

2021-05-03 972 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie