Krok w kierunku półfinału Pucharu Polski. JKH pokonało Podhale Nowy Targ
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie uczynili krok w kierunku półfinału Pucharu Polski, pokonując we wtorkowy wieczór na Jastorze Tauron Podhale Nowy Targ 4:2 (2:0, 1:2, 1:0). Bohaterem dnia okazał się Egils Kalns, który zdobył trzecią i czwartą bramkę dla jastrzębskiej drużyny.

2021-10-29 1044 Autor: IM, źródło: JKH GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie zmierzy się GKS-em Katowice
0

Już jutro niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie przy Harcerskiej. W derbowym spotkaniu GKS Jastrzębie podejmie GKS Katowice. Początek spotkania o godzinie 12:40.

2021-10-29 1208 Autor: IM, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie: remis z Odrą Opole. Seria bez porażek trwa!
0

W meczu 14. kolejki Fortuna 1 Ligi remisujemy na wyjeździe z Odrą Opole 2:2, mimo że do przerwy to gospodarze prowadzili 2:0. Gole dla GKS-u zdobyli w drugiej połowie Szymon Zalewski oraz z rzutu karnego Dawid Witkowski.

2021-10-26 1095 Autor: GKS Jastrzębie
Rewanż biało-niebieskich z JKH Jastrzębie
0

Hokeiści Re-Plast Unii Oświęcim zdołali zrewanżować się JKH za porażkę w Superpucharze Polski, wygrywając w niedzielę u siebie 5:2 (3:0, 2:1, 0:1). Osłabieni brakiem kilku czołowych defensorów mistrzowie Polski stracili w pierwszej partii trzy gole i to niejako ustawiło zawody. Honorowe bramki dla jastrzębskiego zespołu zdobyli Arturs Sevcenko i Egils Kalns.

2021-10-26 916 Autor: JKH GKS Jastrzębie
Plus Liga: trzy punkty dla Jastrzębskiego Węgla!
0

W meczu 4. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał PGE Skrę Bełchatów 3:1.

2021-10-25 1169 Autor: IM, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel: Superpuchar jest nasz!
0

W rozegranym w Lublinie meczu o Superpuchar nasz zespół pokonał Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:0 i sięgnął po to trofeum.

2021-10-21 1297 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Superpuchar Polski po raz drugi z rzędu dla JKH
0

W finale Superpucharu Polski biorą udział drużyny, które w minionym sezonie zdobyły mistrzostwo i Puchar Polski. Ponieważ jednak oba te trofea padły łupem JKH GKS Jastrzębie, do wtorkowego pojedynku zakwalifikował się finalista rozgrywek pucharowych. Tym samym wczorajszy mecz jest swoistą powtórką spotkania z lutego. Wówczas nasz zespół wygrał 3:2.

2021-10-20 1391 Autor: MZ, źródło: JKH, UM
Kolejna porażka hokeistów z GKS Katowice
0

JKH GKS Jastrzębie przegrał w niedzielny wieczór (17.10.) w Satelicie 5:2 (2:1, 3:1, 0:0) z GKS-em Katowice. To druga porażka hokeistów z Jastrzębia w starciu z katowickim zespołem w tym sezonie.

2021-10-18 937 Autor: IM, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Kolejne zwycięstwo GKS Jastrzębie w nowym sezonie
0

GKS Jastrzębie odniósł pewne i zasłużone zwycięstwo 3:1 z beniaminkiem Fortuna 1 Ligi, Górnikiem Polkowice. Wszystkie gole dla naszego zespołu zdobył Daniel Rumin.

2021-10-17 1877 Autor: MZ
Porażka Jastrzębskiego Węgla z Projektem Warszawa
0

W meczu 3. kolejki PlusLigi Projekt Warszawa wygrał z Jastrzębskim Węglem 3:2 (20:25, 25:21, 19:25, 32:30, 22:20).