GKS: Mariusz Pawełek nowym trenerem bramkarzy
0

Nowym trenerem bramkarzy GKS-u Jastrzębie został dotychczasowy golkiper drużyny, Mariusz Pawełek. Zastąpi on na tym stanowisku Remigiusza Danela. Jednocześnie Mariusz Pawełek zdecydował się na zakończenie kariery piłkarskiej.

2021-12-28 1075 Autor: OD
GKS: Trenerze, witamy w Jastrzębiu!
0

Nowym członkiem sztabu szkoleniowego GKS-u Jastrzębie został 39-letni Ołeksandr Szeweliuchin, który objął funkcję pierwszego asystenta trenera Grzegorza Kurdziela.

2021-12-22 1156 Autor: MZ, źródło: GKS Jastrzębie
Słodkie z pożytecznym. Za nami Bieg Cukierkowy
0

Jednorożce, wiedźmy i inne bajkowe postaci - ponad 250 osób w barwnych strojach wzięło udział w charytatywnym Biegu Cukierkowym.

2021-12-21 1923 Autor: MZ
Radomianie pokonani. JW na drugim miejscu w tabeli
0

W meczu 12. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał Cerrad Eneę Czarnych Radom. Dla jastrzębskiej drużyny było to spotkanie zamykające pierwszą rundę sezonu zasadniczego. JW skończył ją z bilansem 10 zwycięstw i trzech porażek, 32 punktami na koncie i 2. miejscem w tabeli PlusLigi.

2021-12-19 1714 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Liga Mistrzów: Mistrz Belgii pokonany. JW wciąż liderem
0

W meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał mistrza Belgii Knack Roeselare na jego terenie 3:0.

2021-12-15 1042 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
JW: 3:0 w Lubinie przed Ligą Mistrzów
0

W meczu 11. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe 3:0 Cuprum Lubin.

2021-12-12 908 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel chce wykształcić kolejnych mistrzów
0

W piątek w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbyło się wydarzenie Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla pod nazwą „Przyszłość zaczyna się dzisiaj”. Punktem kulminacyjnym eventu było podpisanie umowy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, w oparciu o którą utworzony będzie system Centralnych Akademickich Ośrodków Siatkarskich. Jastrzębski klub będzie jednym z elementów systemu.

2021-12-11 1229 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
GKS Jastrzębie: ostatnia porażka w tym sezonie
0

W ostatnim tegorocznym meczu GKS Jastrzębie przegrał przy Harcerskiej z Koroną Kielce 0:2. Oznacza to, że przerwę zimową jastrzębianie na przedostatnim miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi z trzynastoma punktami na koncie.

2021-12-06 1196 Autor: MZ, źródło: GKS Jastrzębie
JW: 3:0 z olsztynianami. Hadrava kapitalny
0

W meczu 10. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel bez straty seta pokonał rewelację tego sezonu Indykpol AZS Olsztyn, przerywając zwycięską serię siedmiu wygranych meczów z rzędu olsztynian.

2021-12-05 1060 Autor: MZ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel: 58 minut wystarczyło, żeby wygrać
0

W meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał mistrza Bułgarii Hebar Pazardżik 3:0. Mecz trwał 58 minut.

2021-12-01 1490 Autor: OD, źródło Jastrzębski Węgiel