III Edycja Nocna Tour de Silesia maraton. Zapisy trwają do piątku!
0

III Edycja Nocna TdS odbędzie się w terminie 22-23 Kwietnia 2023. Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse: 130 km oraz 300 km. Start i meta na obiekcie sportowym w Godowie.

2023-03-29 489 Autor: red.
Jastrzębski Węgiel wygraną w Radomiu rozpoczął
0

Jastrzębski Węgiel wygraną w Radomiu rozpoczął "operację Turcja"

Jastrzębski Węgiel mecz 29 kolejki PlusLigi rozegrał w Radomiu, gdzie pojechał jako zdecydowany faworyt. Wystarczy wspomnieć, że radomianie nie wygrali w tym sezonie ani jednego meczu we własnej hali, a w tabeli ligowej zajmują przedostatnie miejsce. Jastrzębski drugie. Jak mówili przed wyjazdem siatkarze, mecz ligowy trzeba zagrać, ale w głowach już "operacja Turcja".

2023-03-25 745 Autor: lk
Długi mecz i wiele emocji. Jastrzębski wywiózł z Rzeszowa dwa punkty
0

Na Podpromiu w Rzeszowie odbył się zaległy mecz ligowy pomiędzy miejscową Resovią, a Jastrzębskim Węglem. Kibice zacierali ręce, ponieważ dwie drużyny z "czuba tabeli" miały być gwarantem zaciętego widowiska. Niestety widowiskowe były tylko fragmenty meczu, a gra obydwu drużyn była nieregularna i szarpana.

2023-03-23 827 Autor: lk
Business Champions League 2023 (zapisy)
0

Zapraszamy do kolejnej edycji „Business Champions League 2023”. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal TuJastrzębie.pl.

2023-03-22 490 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Z Kalisza bez punktów. GKS przegrywa z KKS-em (2:0)
0

Piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali na wyjeździe z KKS-em Kalisz 0:2. Kolejne ligowe spotkanie już w tę sobotę przy Harcerskiej.

2023-03-21 836 Autor: KB
Skra lepsza od Jastrzębskiego. Bełchatowianie wygrywają w Jastrzębiu (2:3)
0

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w meczu 28 kolejki PlusLigi podejmowali we własnej hali PGE Skrę Bełchatów. Co prawda bełchatowianie rozgrywają kiepski sezon, jednak do Jastrzębia przyjechali z chrapką na ligowe punkty po tym, jak w poprzedniej kolejce nieoczekiwanie wygrali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Goście cały czas mają szansę na awans do fazy play off, a mecze pomiędzy Jastrzębskim a Skrą zawsze były emocjonujące.

2023-03-20 856 Autor: lk
Liga Mistrzów: Jastrzębski pewnie melduje się w półfinale
0

Jastrzębski Węgiel po pewnym triumfie w Niemczech, w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów u siebie podejmował VfB Friedrichshafen. Górniczą drużynę od awansu do półfinału dzieliły dwa wygrane sety, co miało być i było formalnością.

2023-03-16 1231 Autor: lk
Sukces karateków. Z workiem medali wrócili do miasta
0

Jastrzębski Klub Karate Kyokushin zajął 3. miejsce drużynowo na Mistrzostwach Makroregionu Śląskiego i Mistrzostw Młodzików Karate Kyokushin. Karatecy z Jastrzębia wrócili do miasta z workiem medali.

2023-03-14 589 Autor: KB, źródło: UM Jastrzębie
W końcu wygrana! GKS pokonuje Siarkę przy Harcerskiej (3:1)
0

Z 45-minutowym opóźnieniem rozpoczął się sobotni mecz przy ul. Harcerskiej pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Siarką Tarnobrzeg. W pierwszej połowie kibice mogli być rozczarowani, za to druga im wszystko wynagrodziła. Gospodarze pokonali rywali 3:1.

2023-03-13 1228 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Na takie lekcje WF-u chodzilibyśmy z przyjemnością. Uczniowie z jastrzębskich szkół ćwiczyli z Moniką Pyrek [foto]
0

Dziś (13 marca) uczniowie z kilkunastu jastrzębskich szkół ćwiczyli pod okiem olimpijki, medalistki mistrzostw świata, wybitnej lekkoatletki Moniki Pyrek. Blisko 400 uczniów wzięło udział w Alternatywnej lekcji WF-u, która odbyła się w hali widowiskowo-sportowej.