Dawid Weis

Bezbramkowy remis GKS-u
0

W ramach 21. kolejki  GKS Jastrzębie zmierzył się na wyjeździe ze znajdującą się w strefie spadkowej Lechią Dzierżoniów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

2017-04-08 18:17 Autor: gs, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Trwa nabór do nowej szkoły mistrzostwa sportowego w Jastrzębiu-Zdroju
0

Tegoroczna Giełda Szkół działających na terenie Jastrzębia-Zdroju miała miejsce w Zespole Szkół nr 5. Po giełdzie wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział w Dniu Otwartym „Piątki”.

2017-04-04 01:25 Autor: df, źródło: ZS nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju
Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie pokonali w meczu na własnym stadionie Skrę Częstochowa
0

GKS 1962 Jastrzębie wygrywa na Stadionie Miejskim

W meczu III ligi opolsko-śląskiej drużyna GKS-u 1962 Jastrzębie pokonała "u siebie" wyżej notowaną w ligowej tabeli drużynę Skry Częstochowa.

2015-10-11 12:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

GKS 1962: Komplet punktów po trudnym meczu w Czańcu

W trzeciej kolejce III ligi grupy śląsko-opolskiej GKS 1962 Jastrzębie pokonało LKS Czaniec 1:0 po bramce Dawida Weisa na początku pierwszej połowy.

2015-08-24 21:50 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

GKS Jastrzębie jedzie do Czańca

GKS 1962 Jastrzębie pojedzie do Czańca by zmierzyć się z tamtejszym LKS-em w ramach III ligi grupy śląsko-opolskiej.

2015-08-22 13:58 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Bezbramkowy remis GKS-u na inaugurację

W inaugurującym spotkaniu III ligi, GKS Jastrzębie zmierzył się z BKS-em Stalą Bielsko-Biała.

2015-08-09 16:40 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

GKS 1962 Jastrzębie: spełnione marzenie. III liga nasza!

Mistrz IV-ligi przez 60 minut kazał kibicom czekać na pierwszego gola w meczu z Drzewiarzem Jesienica. Kiedy już jednak bramka padła, zarówno na boisku, jak i na trybunach rozpoczął się istny festiwal. Było co świętować.

2014-05-11 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

GKS gromi w sparingu. Skład się krystalizuje

W kolejnym rozegranym na ul. Kościelnej sparingu GKS 1962 Jastrzębie rozgromił 7:0 występujący w klasie okręgowej Płomień Połomia.

2012-07-14 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
0

GKS Jastrzębie: remis w pierwszym sparingu

W pierwszym tego lata sparingu piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie zremisowali 2:2 z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice.

2012-07-11 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.