Grzegorz Łukasik trener

0

GKS 1962 tylko remisuje. Trener: to jak porażka

GKS Jastrzębie zremisował na własnym boisku z Rekordem Bielsko-Biała 2:2, mimo że do przerwy prowadził dwoma bramkami. W jastrzębskiej ekipie było wiele pretensji do pracy arbitra tego spotkania.

2014-11-05 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Mistrz IV ligi pokonany. Po 9 miesiącach...

Swoje piłkarze GieKSy w tym sezonie już zrobili. Awans do III ligi stał się faktem, więc na mecz z Jednością Przyszowice drużyna mogła wyjść nieco rozluźniona. No i stało się. Jastrzębianie przegrali pierwszy w tym sezonie ligowym mecz.

2014-05-18 18:03 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

Trener GieKSy o meczu w Żywcu: spokojnie do tego podchodzimy

Dzisiaj Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej ma podjąć decyzję odnośnie wyniku przerwanego w 89. minucie meczu pomiędzy Góralem Żywiec, a GKS-em Jastrzębie. W niedokończonym spotkaniu Góral prowadził 4:1.

2013-12-12 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

GKS 1962: co za druga połowa!

W meczu 16. kolejki IV ligi, GKS 1962 Jastrzębie rozgromił u siebie Górnika Pszów 5-0. Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania.

2013-11-16 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962