Radomiak Radom

GKS Jastrzębie przegrywa w Radomiu
0

Naszej drużynie nie można odmówić walki i zaangażowania, ale niestety to nie był nasz dzień i nie zdołaliśmy zdobyć choćby bramki honorowej. W meczu z Radomiakiem jastrzębska drużyna przegrywa 2:0.

2021-03-15 11:06 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Radomiak Radom Lepszy od GKS-u
0

W meczu 3. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa w Wodzisławiu Śląskim z Radomiakiem Radom 0:1. Jedynego gola zdobył w 19. minucie spotkania Karol Angielski.

2020-09-11 19:00 Autor: red., źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie zwyciężyło z Radomiakiem!
0

Takich emocji chyba nikt się nie spodziewał! GKS Jastrzębie mimo, że od 69. minuty przegrywał 0:2, zdołał odwrócić losy meczu i ostatecznie pokonał Radomiaka Radom 3:2!

2020-03-09 11:41 Autor: MM, materiały prasowe
GKS Jastrzębie remisuje na wyjeździe
0

W meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie zremisował na wyjeździe z Radomiakiem Radom 2:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Adamek i Damian Tront.

2019-08-22 10:35 Autor: ap, źródło: gksjastrzebie.com
II liga: Pechowy remis GKS-u w meczu na szczycie tabeli
0

W meczu 11. Kolejki II ligi GKS 1962 Jastrzębie zremisował z Radomiakiem Radom 1:1. Bramkę dla GKS-u zdobył Kamil Jadach, a wyrównał w doliczonym czasie gry z rzutu karnego Leandro.

2017-10-02 09:10 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
GKS 1962 Jastrzębie w 1/8 Pucharu Polski!
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał w meczu na własnym stadionie zespół Radomiaka Radom i awansował do 1/8 Pucharu Polski, gdzie zagra z zespołem z Ekstraklasy.

2016-08-12 08:25 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie