UKS ZSZ Jedynka

0

Nocny bieg na orientację za nami

Prawie setka orientalistów i kijkowców wzięła udział w Barbórkowo-Mikołajowych Nocnych Zawodach w Biegu na Orientację oraz Nordic Walking. Terenem zmagań był las Biadoszek na Ruptawie.

2013-12-21 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Klubowy Puchar Śląska dobiegł końca w tym roku
0

Orientaliści z Jastrzębia: czas podsumowań. Kto najlepszy?

Klubowy Puchar Śląska w tym roku dobiegł końca. W klasyfikacji drużynowej ZSZ Jedynka zajęła II miejsce, natomiast indywidualnie, w poszczególnych kategoriach wiekowych, zwyciężyło aż 6 zawodników z Jastrzębia.

2013-12-07 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Podsumowanie VI edycji Euroregionalnej Ligi Biegów na orientację

1750 zawodników z 187 klubów i z 11 krajów - to liczby VI edycji Euroregionalnej Ligi Biegów Na Orientację. Sprawdziliśmy jak w tym sezonie zaprezentowali się jastrzębianie.

2013-11-11 00:00 Autor: mor, Anna Kołeczko
0

Mega sprint na 50 lat Jastrzębia-Zdroju

Organizacja dziewiątego etapu Śląskiej Zimowej Ligi przypadła w udziale jastrzębskiej Jedynce. Zawody były wyjątkowe ze względu na ilość map będących wyzwaniem dla orientalistów zgromadzonych w sobotnie przedpołudnie w Zespole Szkół Zawodowych, który w tym dniu zamienił się w centrum zawodów.

2013-03-12 00:00 Autor: Anna Koleczko
0

Mistrzowskie starty Jedynki Jastrzębie

13 medali wywalczyli zawodnicy UKS ZSZ Jedynki Jastrzębie na Mistrzostwach Śląska w Sprinterskim Biegu na Orientację. Rozegrane w Parku Miejskim w Tychach zawody były ostatnim startem jastrzębskiego klubu w tym sezonie.

2012-11-13 00:00 Autor: Anna Kołeczko - UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie