Zawody

3

Jastrzębie Go High już w najbliższy weekend

Po raz czwarty do Jastrzębia-Zdroju zjadą się miłośnicy sportów ekstremalnych, zaciętej rywalizacji i adrenaliny. 24 i 25 sierpnia w skateparku przy ul. Turystycznej odbędzie się impreza Jastrzębie Go High – zawody rolkowe i rowerowe BMX.

2013-08-20 05:00 Autor: pww
0

Wielkimi krokami zbliża się Jastrzębie Go High

2013-08-05 00:00 Autor: pww
0

Zawodnicy klubu Koka Jastrzębie wywalczyli cenne medale

W Łodzi odbyła się XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo. W zawodach brali udział zawodnicy klubu Koka Jastrzębie, którzy wywalczyli 1 złoty medal, 2 srebrne i 2 brązowe. W drugim dniu do rywalizacji przystąpiły trzy zawodniczki Koki Jastrzębie.

2013-07-14 00:00 Autor: mw
0

Orientaliści wrócili z mistrzostw z workiem medali

Za zawodnikami biegów na orientację kolejny pracowity weekend. Tym razem walczyli o medale na własnym podwórku. W sobotę jastrzębska Jedynka była organizatorem Sztafetowych Mistrzostw Śląska rozegranych okazji 50 – lecia Miasta Jastrzębia-Zdroju.

2013-06-20 09:50 Autor: Anna Koleczko
0

Sikawki konne przejadą ulicami miasta

Od 21 do 23 czerwca na mieszkańców czeka cały szereg atrakcji. Na skwerze przy ul. Północnej odbędą się m.in. festyn strażacki, pokazy zabytkowych strażackich sikawek konnych, zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody i zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi.

2013-06-19 06:00 Autor: pww
0

Karatecy walczyli z cieniem

Kilka dni temu na hali Omega w Jastrzębiu-Zdroju odbył się turniej KATA, czyli walki z cieniem. Imprezę zdominowali gospodarze, czyli Jastrzębski Klub Karate Kyokushin Kumite. Sportowcy zdobyli 10 z 15 medali w pięciu kategoriach.

2013-06-18 07:29 Autor: mw
0

Orientacyjny maraton

Ostatnie tygodnie obfitują w mnóstwo imprez na orientację. To prawdziwy raj dla osób kochających ten rodzaj czynnego wypoczynku. Zawodnicy jastrzębskiej Jedynki również nie próżnują.

2013-06-17 00:00 Autor: Anna Koleczko
1

Jastrzębscy pingpongiści nagrodzeni

Trzy medale wywalczyli jastrzębscy pingpongiści na XVI Mistrzostwach Śląska Skrzatów, które rozegrano 8 czerwca w Pszowie.

2013-06-12 00:00 Autor: pww
0

Ratownicy z Boryni mają na swoim koncie kolejne sukcesy

Drużyna ratowników górniczych z Ruchu Borynia wygrała Zawody Ratownictwa Górniczego kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej o Puchar Prezesa JSW. Drugie miejsce zajęła drużyna KWK Pniówek, a trzecie ratownicy z Krupińskiego. Dwie pierwsze drużyny będą reprezentować JSW w Centralnych Zawodach Drużyn Ratowniczych.

2013-06-10 08:30 Autor: pww; źródło: materiały prasowe
Najlepsi ratownicy medyczni mieszkają w Tarnowie
1

Najlepsi ratownicy medyczni rywalizowali na terenie Jastrzębia-Zdroju

Ratownicy medyczni m.in. z Tarnowa, Opola, Wrocławia, Warszawy, Krakowa czy Bielska-Białej przyjechali do Jastrzębia-Zdroju, by wziąć udział w Otwartych Mistrzostwach Śląska w Ratownictwie Medycznym.

2013-05-31 00:00 Autor: pww