GKS Jastrzębie pewnie zmierza do I ligi

2018-03-25, Autor: PS

Kolejne wspaniałe zwycięstwo zapisali dzisiaj na swoim koncie piłkarze GKS-u Jastrzębie. W Pruszkowie nie dali szans miejscowemu Zniczowi i wygrali 3:0.

Do wyjazdowego spotkania ze Zniczem Pruszków, zawodnicy Jarosława Skrobacza przystąpili z serią 8 zwycięstw. Dzięki doskonałej grze zespół z Harcerskiej przedłużył tą serię, a dużą zasługę w sukcesie całego zespołu miał kapitan i za razem zdobywca dwóch goli Kamil Jadach.

Do siatki Znicza "Carlos" trafił napierw w 28 minucie, fenomenalnym dryblingiem oszukał obrońców i umieścił piłkę w bramce gospodarzy. Drugie trafienie zaliczył w 80 minuciem kiedy to w polu karnym Znicza faulowany był Ville Salmikivi, a Jadach okazał się pewnym egzekutorem jedenastki.

Swoje trafienie dołożył również Daniel Szczepan, popularny "Szczepek" na listę strzelców wpisał się w 55 minucie.

Teraz lidera II ligi czeka mecz z ŁKS-em Łódź, który odbędzie się 30.03 (piątek) o godz. 19:00

Znicz Pruszków - GKS 1962 Jastrzębie 0:3 (0:1)

0:1 - Jadach 28'

0:2 - Szczepan 55'

0:3 - Jadach 80' (k)

Znicz: Kalinowski - Rybak, Klepczarek, Małachowski - Tarnowski,  Smoliński, Jóźwiak (56, Rackiewicz), Czarnowski, Wasielewski - Włodyka (46, Podliński), Stryjewski (75, Zagórski).

GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Kulawiak- Semeniuk (88 Czajkowski), Jaroszek, Tront, Jadach (84, Szczęch), Ali (69, Gancarczyk) - Szczepan (62, Salmikivi).