Ostatni mecz na Jastorze i ostatni w sezonie. JKH GKS Jastrzębie przegrywa walkę o brąz

2024-04-05, Autor: KB

Jastrzębscy hokeiści zakończyli sezon 2023/24. W drugim meczu o brązowy medal jastrzębianie ulegli GKS-owi Tychy na własnej tafli 1:2 i tym samym przegrali rywalizację o krążek.

Od samego początku wiadome było, że mecz na Jastorze może być ostatnim w tym sezonie dla hokeistów JKH GKS Jastrzębie. Po wtorkowej porażce w Tychach jastrzębianie musieli wygrać na własnym lodowisko, bowiem w rywalizacji o trzecie miejsce gra toczy się do trzech zwycięstw.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia JKH. Już w pierwszych sekundach na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Kamil Górny. Radość nie trwała długo, a mecz zakończył się w pierwszych 10 minutach pierwszej tercji. Najpierw tyszanie wyrównali, a następnie objęli prowadzenie 2:1. I takim wynikiem zakończyło się spotkanie na Jastorze.

JKH GKS Jastrzębie kończy sezon 2023/24 na 4. miejscu Tauron Hokej Ligi.