Pierwszy sparing za nimi. GKS wygrywa z Kuźnią Ustroń 3:0

Wczoraj drużyny GKS Jastrzębie i Kuźnia Ustroń spotkały się na jastrzębskim stadionie. Goście musieli uznać wyższość gospodarzy, którzy wygrali 3:0.

W spotkaniu wystąpili nowi zawodnicy jastrzębskiej drużyny - Kamil Szymura i Wojciech Caniboł, a także kilku zawodników testowanych. Spośród nich wyróżnili się szczególnie Robert Janulek i Michał Szczerbiak, którzy trafiali do bramki rywali w drugiej połowie.

W najbliższą sobotę kolejny mecz. Tym razem jastrzębianie zagrają przy Kościelnej z LKS Krzyżanowice. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00.

GKS 1962 Jastrzębie - Kuźnia Ustroń 3:0 (0:0)

1:0 Robert Janulek

2:0 Michał Szczerbiak

3:0 Robert Janulek

GKS Jastrzębie: I połowa - Grzegorz Drazik - Wojciech Caniboł, Mateusz Wrana, Kamil Szymura, Tomasz Lorenc - Tomasz Musioł, Kamil Gorzała, Damian Tront, Patryk Dudziński - Paweł Sękowski, Paweł Gryta. W II połowie zagrali również: Bartosz Szelong, Piotr Pacholski, Kamil Duda, Przemysław Błażejowski, Kamil Kaszuba, Mateusz Szuster, Robert Janulek, Patryk Ułasewicz i Michał Szczerbiak. Trener - Grzegorz Łukasik.