Liga Mistrzów: ZAKSA wygrywa do zera w Jastrzębiu
0

W pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała z z Jastrzębskim Węglem bez straty seta. Rewanż – 7 kwietnia w Kędzierzynie-Koźlu o godz. 20:00.

2022-03-31 885 Autor: Marta Pawletko / Jastrzębski Węgiel
JKH nie obroni tytułu mistrza Polski
0

W szóstym meczu półfinału PHL Re-Plast Unia Oświęcim zdobyła Jastor wynikiem 4:1 (2:1, 1:0, 1:0), a to oznacza awans torunian do finału. JKH GKS Jastrzębie pozostaje zatem walka o brązowy medal, która rozpocznie się 4 kwietnia.

2022-03-30 1133 Autor: red, źródło: JKH
Jastrzębski Węgiel liderem PlusLigi
0

W rozegranym w niedzielę meczu 25. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał Cerrad Eneę Czarnych Radom. Dzięki tej wygranej drużyna z Jastrzębia z 63 punktami na koncie wyprzedziła w ligowej tabeli Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle i została liderem rozgrywek.

2022-03-29 914 Autor: TŚ, źródło: Jastrzębski Węgiel
JKH: z Oświęcimia
0

JKH: z Oświęcimia "z tarczą". Hokeiści wracają na Jastor!

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zdobyli w niedzielny wieczór taflę Re-Plast Unii Oświęcim, a to oznacza, że... w rywalizacji o finał jastrzębska drużyna wraca na Jastor! W przedmeczowej zapowiedzi hokeiści wymarzyli sobie "cieszynkę" Romana Raca po zwycięskim golu i rzeczywiście można było ją zobaczyć po zabójczej serii rzutów karnych! Co za emocje, co za zwroty akcji, co za półfinał! Kolejny mecz na Jastorze we wtorek o godz. 18:00.

2022-03-28 1201 Autor: TŚ, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Hokeiści nadal w grze! Dzięki zwycięstwu nad Oświęcimiem
0

Jeszcze nie wszystko stracone dla jastrzębskich hokeistów! W czwartym meczu o finał zespół z Jastrzębia nie tylko przerwał impas porażek, ale także wreszcie przełamał klątwę dogrywek w rywalizacji z Unią Oświęcim.

2022-03-25 918 Autor: TŚ, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel zrównał się z liderem ligi
0

W zaległym meczu 16. kolejki Plusligi Jastrzębski Węgiel pokonał Projekt Warszawa 3:1. Dzięki temu zwycięstwu zespół z Jastrzębia zrównał się punktowo w tabeli PlusLigi z liderującą Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

2022-03-24 1119 Autor: TŚ, źródło: Jastrzębski Węgiel
Porażka jastrzębskich hokeistów. JKH musi dziś wygrać!
0

W trzecim spotkaniu półfinału fazy play-off JKH GKS Jastrzębie ponownie musiał uznać wyższość Re-Plast Unii Oświęcim i tym samym rywale prowadzą już 3:0. Bohaterem środowego pojedynku na Jastorze był golkiper gości Robert Kowalówka, który fenomenalnie utrzymał swoją ekipę w grze o zwycięstwo. Jastrzębscy hokeiści oddali znacznie więcej strzałów i dwukrotnie prowadzili, ale mimo to zjechali z tafli pokonani. Tym samym marginesu błędu już nie ma. W czwartek o godz. 18:00 po prostu muszą wygrać.

2022-03-24 1039 Autor: TŚ, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Zdecydowane zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla
0

W meczu 24. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel zaliczył kolejne zwycięstwo. Pokonał 3:1 Cuprum Lubin.

2022-03-21 1433 Autor: TŚ, źródło: Jastrzębski Węgiel
GKS Jastrzębie przywiózł punkt z Bielska
0

Bezbramkowym remisem zakończyło się niedzielne spotkanie w Bielsku-Białej między Podbeskidzie Bielsko-Biała a GKS Jastrzębie.

2022-03-21 839 Autor: TŚ, źródło: GKS Jastrzębie
JKH: nieudany początek półfinałów
0

Niezwykle pechowo rozpoczęły się dla jastrzębskich hokeistów tegoroczne półfinały z Re-Plast Unią. Po pierwszych dwóch wyjazdowych meczach jastrzębianie przegrywają 0:2. Teraz rywalizacja przenosi się na Jastor, gdzie JKH GKS Jastrzębie musi bezwzględnie przerwać zwycięską passę oświęcimian.

2022-03-21 966 Autor: TŚ, źródło: JKH GKS Jastrzębie