Koniec marzeń. JKH GKS Jastrzębie nie zagra o Puchar Polski
0

Za nami II runda sezonu zasadniczego Polskiej Hokej Ligi. JKH GKS Jastrzębie z małymi, ale wciąż szansami na grę w Pucharze Polski mierzyła się z Ciarko Sanok. W trakcie regulaminowych 60 minut i dogrywki nie padła bramka. W rzutach karnach wygrali goście. Porażka oznacza, że jastrzębianie nie zagrają w tegorocznym Pucharze Polski.

2022-10-31 795 Autor: KB, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Seria trwa. Jastrzębski znów wygrywa za trzy punkty
0

Niedzielne popołudnie jastrzębscy siatkarze zapamiętają bardzo dobrze. Wyjazdowy mecz ze Stalą Nysa zakończył się pewnym zwycięstwem 3:0. Jastrzębski Węgiel z kompletem punktów prowadzi w tabeli PlusLigi.

2022-10-31 672 Autor: kb, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Trening Olimpiad Specjalnych za nami. Odbył się w jastrzębskiej hali
0

Śląskie Olimpiady Specjalne zorganizowały w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej trening. Biorą w nim udział zawodnicy, którzy ze względu na zaburzenia psychofizyczne nie mogą uczestniczyć w tradycyjnych Olimpiadach Specjalnych.

2022-10-28 1166 Autor: KB, źródło: UM Jastrzębie
Znów zwycięscy! Jastrzębski Węgiel z Superpucharem Polski
0

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w bardzo emocjonujący meczu o Superpuchar Polski pokonali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:2. Jastrzębianie wracają z Lublina z kolejnym trofeum!

2022-10-27 951 Autor: KB
Lubicie skakać? Otwarto nowe trampoliny
2

Wczoraj odebrano kolejną inwestycję w ramach Jastrzębskiego Budżeti Obywatelskiego na rok 2022. Tym razem to trampoliny ziemne, które powstały na os. Arki Bożka.

2022-10-26 1145 Autor: KB, źródło: UM Jastrzębie
Jastrzębski liderem PlusLigi. Pewna wygrana w Bielsku-Białej
0

Piąte zwycięstwo za trzy punkty odnieśli w piatek siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Jastrzębianie pewnie pokonali BBTS Bielsko-Biała 3:0. Zwycięstwo dało zawodnikom z jastrzębskiej hali awans na pozycję samodzielnego lidera PlusLigi.

2022-10-24 833 Autor: kb, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Stadion Zimowy zdobyty. JKH wygrywa w Tychach
0

To był bardzo udany i emocjonujący mecz wieczór dla fanów jastrzębskiego hokeja. Hokeiści z Jastoru mierzyli się na wyjeździe z GKS-em Tychy. Mecz był bardzo wyrównany, ale ostatecznie to jastrzębianie przechylili szalę na swoją korzyść.

2022-10-24 917 Autor: KB, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Porażka przy Harcerskiej. Lech minimalnie lepszy od GKS-u
0

W sobotę odbył się mecz 16. kolejki II Ligi. Na Harcerską przyjechał niżej notowany rywal z Poznania, druga drużyna Lecha. Spotkanie zakończyło się minimalną porażką GKS-u Jastrzębie. "Kolejorz" wygrał 1:0.

2022-10-24 904 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Twierdza lidera zdobyta. JKH GKS Jastrzębie wygrywa w Oświęcimiu
0

Do tego, że hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie strzelają w tym sezonie mało bramek już się przyzwyczailiśmy. Nie inaczej było we wczorajszym meczu z liderem, Unią Oświęcim. Jedno trafienie, i to już z 7. minuty wystarczyło do zwycięstwa w całym spotkaniu. Twierdza lidera zdobyta, to była pierwsza porażka Unii w tym sezonie.

2022-10-19 655 Autor: KB, źródło: jkh.pl
Pewna wygrana Jastrzębskiego Węgla. Pokonali Zawiercie za trzy punkty
0

Wczoraj po południu ekipa Jastrzębskiego Węgla odniosła czwartą w tym sezonie wygraną za 3 punkty. Tym razem wyższość jastrzębian uznać musiała Warta Zawiercie. Mecz rozgrywany w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zakończył się wygraną gospodarzy 3:0.

2022-10-17 651 Autor: kb, źródło: jastrzebskiwegiel.pl