Jastrzębski Węgiel - Zaksa Kędzierzyn-Koźle (0:3)

W rozegranym meczu 3. kolejki PlusLigi mistrz Polski Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle zwyciężyła z naszym zespołem w trzech setach.

Zobacz
2019-11-04 3408 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin 3:0

Drużyna z Jastrzębia utrzymała przewagę nad lubinianami od początku aż do końca meczu (25:20, 25:23, 25:7).

Zobacz
2019-10-31 3499 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki 1:0

GKS Jastrzębie pokonuje przy Harcerskiej Wigry Suwałki 1:0. Jedynego gola w spotkaniu zdobył w 35. minucie Jakub Wróbel.

Zobacz
2019-10-23 2889 Autor: Dominik Gajda
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie 0:2

W 14. kolejce 1. ligi ekipa GKS Jastrzębie zmierzyło się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Po golach Michała Bojdysa i Jakuba Wróbla GKS wygrywa 2:0.

Zobacz
2019-10-21 2778 Autor: Wiktoria Reorowicz / GKS Jastrzębie
Prezentacja Jastrzębskiego węgla

W piątek po południu Jastrzębski Węgiel oficjalnie zaprezentował się przed nowym sezonem. Mecz otwarcia siatkarze rozegrali z klubem włoskiej ekstraklasy Gas Sales Piacenza.

Zobacz
2019-10-15 2286 Autor: Dominik Gajda
Bieg na 10-tkę przez Jastrzębie-Zdrój

W sobotę 21 września młodzi i starsi pobiegli razem na 10km. Udział w wydarzeniu brało udział ponad 800 zawodników i jest to najlepsza frekwencja w 9 letniej historii zawodów. Zobaczcie zdjęcia ze zmagań uczestników.

Zobacz
2019-09-24 2407 Autor: Miasto Jastrzębie-Zdrój
GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów (1:0)

W meczu 9. kolejki 1. ligi piłkarskiej GKS Jastrzębie pokonał Chrobrego Głogów (1:0). Zwycięskiego gola strzeliłł w 82. minucie spotkania Kamil Adamek.

Zobacz
2019-09-16 3041 Autor: Andrzej Klocek / GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie vs Odra Opole 2:0

W 7. kolejce Fortuny 1. Ligi GKS Jastrzębie pokonał na własnym boisku Odrę Opole 2:0. Zobaczcie na zdjęciach co działo się na stadionie przy Harcerskiej.

Zobacz
2019-09-02 2724 Autor: Arkadiusz Kogut / GKS Jastrzębie
Zawody „Złota Szprycha” rozstrzygnięte!

Wakacyjne zawody rowerowe „Złota Szprycha” przyciągnęły na Stadion Miejski liczną ekipę jastrzębskich młodych rowerzystów. Podczas sprzyjających warunków pogodowych młodzi użytkownicy dwóch kółek rywalizowali na dystansach 200 m, 400 m oraz na 600m.