Ciekawy i zacięty pojedynek jastrzębskich hokeistów

JKH GKS Jastrzębie jest już w połowie drogi do półfinału! W czwartkowy wieczór po bardzo ciekawym i zaciętym pojedynku ekipa trenera Roberta Kalabera pokonała Tauron Podhale Nowy Targ 3:2 (1:1, 1:0, 1:1), dzięki czemu ma na swoim koncie dwa z czterech zwycięstw potrzebnych do awansu. Gola na wagę triumfu strzelił Roman Rac, a wcześniej do bramki Igora Brykuna trafiali Radosław Sawicki i Kamil Górny.

Zobacz
2021-02-26 2632 Autor: Dominik Gajda
Święto hokeja w jastrzębskim klubie. Znowu najlepsi

Mamy to! Czwarty w historii, a trzeci z rzędu Puchar Polski pada łupem JKH GKS Jastrzębie - cieszą się przedstawiciele klubu.

Ten historyczny moment miał miejsce w piątkowy wieczór na katowickim Jantorze, gdzie  ekipa trenera Robera Kalabera pokonała Re-Plast Unię Oświęcim 3:2 (1:1, 1:0, 1:1).

- Co to były za emocje, co to był za finał! JKH GKS Jastrzębie jako triumfator Pucharu Polski w trzech kolejnych sezonach zabiera trofeum na Jastor NA ZAWSZE! Dziękujemy! - czytamy na stronie kluby.

My również dołączamy do gratulacji.

Zobacz
2021-02-06 2503 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębianie pokonali zawodników z Olsztyna

W meczu 22. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel po ciężkim boju pokonał Indykpol AZS Olsztyn 3:2.

Zobacz
2021-01-24 2448 Autor: Dominik Gajda
Ale adrenalina! Finalnie zwyciężyli

Jastrzębski zespół po niełatwym i rozgrywanym o rzadko spotykanej porze spotkaniu pokonał ostatni w tabeli Stoczniowiec Gdańsk 4:2 (1:1, 1:1, 2:0), zapewniając sobie wygraną dopiero na finiszu trzeciej tercji.

Ważne jednak są trzy punkty i tym samym utrzymanie pozycji lidera.

Zobacz
2021-01-17 2686 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębski Węgiel: mecz straconej szansy!

W zaległym meczu 5. Kolejki Plusligi Jastrzębski Węgiel uległ po tie-breaku Vervie Warszawa Orlen Paliwa 2:3.

Zobacz
2021-01-13 2365 Autor: Dominik Gajda
JKH GKS Jastrzębie: piękne wejście w 2021 rok!

JKH GKS Jastrzębie pozostanie liderem ekstraligi z bezpieczną przewagą nad GKS Tychy! W piątkowym spotkaniu nasz zespół pokonał po ciężkim pojedynku zakończonym dogrywką Comarch Cracovię 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, d. 1:0) i umocnił się na prowadzeniu.

Zobacz
2021-01-10 2516 Autor: Dominik Gajda
Siatkarze zrobili Wam świąteczny prezent!

W rozegranym meczu 19. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał PGE Skrę Bełchatów 3:2.

MVP meczu: Rafał Szymura.

Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów 3:2 (22:25, 25:21, 25:22, 21:25, 15:8)

Jastrzębski Węgiel: Louati, Kampa, Al Hachdadi, Gladyr, Szalacha, Fornal, Popiwczak (libero) oraz Bucki, Tervaportti, Szymura

PGE Skra Bełchatów: Sander, Kłos, Ebadipour, Petković, Łomacz, Bieniek, Piechocki (libero) oraz Mitić, Huber, Milczarek

Zobacz
2020-12-24 3554 Autor: Dominik Gajda
Dali popis talentu i umiejętności! Brawo Wy!

W rozegranym meczu 16. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał MKS Będzin 3:1. MVP spotkania wybrany został Jakub Bucki – zdobywca 23 punktów przy blisko 70-procentowej skuteczności w ataku.

Zobacz
2020-12-16 2970 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębski Węgiel uległ  ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel uległ ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle

W rozegranym meczu 17. kolejki PlusLigi nasz zespół po pięknej batalii uległ Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:27, 25:23, 22:25).

Zobacz
2020-12-14 2703 Autor: Dominik Gajda
Nic nie może wiecznie trwać. Hokeiści pokonani przez klub z Katowic

Na dwunastu zakończyła się historyczna seria zwycięstw hokeistów JKH GKS Jastrzębie. W piątkowy wieczór rozpędzonych podopiecznych Roberta Kalabera zdołał zatrzymać GKS Katowice, który tym samym skompletował grudniowe wyjazdowe wygrane nad wiceliderem i liderem ekstraligi. Mimo porażki jastrzębski zespół nadal będzie przewodził w tabeli i jako lider PHL rozpocznie 2021 rok.