GKS Jastrzębie remisuje z rywalem z Rzeszowa

W meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie zremisowało przy Harcerskiej z Resovią Rzeszów 1:1. Gola dla jastrzębskiej drużyny zdobył Daniel Rumin, a dla rywali z rzutu karnego Marek Mróz.

Zobacz
2021-08-23 1982 Autor: Dominik Gajda
Już po prezentacji! Teraz czekamy na pierwsze mecze

Koniec sierpnia to czas na prezentację drużyn Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie. Tradycyjnie impreza odbyła się w Galerii Zdrój i tym razem trwała dwa dni.

Zobacz
2021-08-22 2507 Autor: UM Jastrzębie - Zdrój
Jastrzębscy kibice na pełnej petardzie! Tym razem nie pomogło

Tacy kibice to prawdziwy powód do dumy! Towarzyszyliśmy Wam podczas kolejnych rozgrywek naszej reprezentacji. Niestety po dzisiejszej przegranej ze Szwecją to koniec naszej przygody w Euro 2020. Jak oceniacie grę polskiej reprezentacji?

Zobacz
2021-06-23 2168 Autor: Aleksandra Bienias
Ucichła wrzawa w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. Za nami Puchar Polski XCO

Ostatnie dni dostarczyły wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i obserwującym zmagania w Pucharze Polski XCO. Jastrzębska Rowerowa Petarda przeszła do historii, a my podsyłamy Wam galerię zdjeć.

W elicie kobiet zwyciężyła Gabriela Wojtyła (UKS Superior Zator), z kolei wśród mężczyzn liderem okazał się Krzysztof Łukasik(JBG-2 Cryospace).

Zobacz
2021-05-30 1834 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie 2-0 Stomil Olsztyn

W meczu 30. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie pokonuje przy Harcerskiej Stomil Olsztyn 2:0. Gole dla naszego zespołu zdobyli Daniel Rumin i Mateusz Bondarenko.

Zobacz
2021-05-16 1827 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie 1-2 Miedź Legnica

W zaległym meczu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa przy Harcerskiej z Miedzią Legnica 1:2.

Zobacz
2021-05-06 1740 Autor: Dominik Gajda
Złoto, złoto jastrzębianie! Gratulacje dla siatkarzy

Po siedemnastu latach siatkarze Jastrzębskiego Węgla sięgnęli po tytuł mistrza Polski! W drugim meczu finałowym pokonali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

Zobacz
2021-04-19 2576 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie 1-1 Górnik Łęczna

W meczu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi remisujemy z Górnikiem Łęczna 1:1. Gola dla naszego zespołu zdobył w pierwszej połowie Daniel Szczepan, a wyrównał w drugiej odsłonie Bartosz Śpiączka.

Zobacz
2021-04-12 1939 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębskich piłkarzy pokonał Chrobry Głogów

Nie udało się jastrzębskiej drużynie zainkasować czwartego z rzędu kompletu punktów przy Harcerskiej. Dzięki bramce zdobytej w drugiej połowie Chrobry Głogów wywozi trzy punkty z Jastrzębia-Zdroju.

Zobacz
2021-03-20 3273 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie wygrywa przy Harcerskiej

W meczu 19. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie pokonuje 2:0 Koronę Kielce przy Harcerskiej i zasłużenie dopisuje do swojego konta trzy punkty.