JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 1:2

Nie udało się naszemu zespołowi podtrzymać zwycięskiej passy, rozpoczętej triumfami nad GKS Tychy i Comarch Cracovią. W piątkowy wieczór w derbach JKH GKS Jastrzębie musiał uznać wyższość GKS Katowice, tracąc decydującego gola na 28 sekund przed syreną za sprawą uderzenia bohatera gości, Patryka Krężołka. Wcześniej wynik po naszej stronie otworzył Henri Auvinen, dzięki czemu na taflę Jastora posypały się maskotki w ramach akcji "Teddy Bear Toss".

Zobacz
2019-12-07 3086 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn 1:2

Ponosimy pierwszą w tym sezonie domową porażkę. W sobotnie wczesne popołudnie przy Harcerskiej lepszy od GKS-u Jastrzębie okazał się Stomil Olsztyn, wygrywając 2:1.

Zobacz
2019-12-01 2839 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów 3:2

W rozegranym w Jastrzębiu-Zdroju meczu 8. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel po fantastycznym spotkaniu pokonał PGE Skrę Bełchatów 3:2.

Zobacz
2019-12-01 2460 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)

Nie udało się przerwać passy remisów, a przy okazji zanotować pierwszego ligowego zwycięstwa z Puszczą Niepołomice. Po bramkach Marka Mroza i Jose Embalo mecz zakończył się remisem 1:1, co oznacza, że w dalszym ciągu jesteśmy jedyną niepokonaną drużyna w tym sezonie przed własną publicznością.

Zobacz
2019-11-27 2556 Autor: GKS / Arkadiusz Kogut
Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0

W rozegranym meczu 6. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel w znakomitym stylu pokonał Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:0.

Zobacz
2019-11-25 2425 Autor: JW / Magdalena Kowolik
GKS Tychy - GKS Jastrzębie 2:2

Z ostatniego w tym roku meczu wyjazdowego wracamy z jednym punktem po remisie z GKS-em Tychy 2:2. Oba gole dla naszego z zespołu zdobył Farid Ali. Był to trzeci ligowy mecz z rzędu, który nasi zawodnicy zakończyli wynikiem 2:2.

Zobacz
2019-11-24 2689 Autor: GKS Jastrzębie / Wiktoria Reorowicz
Jastrzębski Węgiel – MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:0

W rozegranym meczu 5. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:0 i tym samym przełamał serię trzech przegranych przed własną publicznością.

Zobacz
2019-11-17 2027 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn 0:3

W rozegranym awansem meczu 12. kolejki PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn pokonał Pomarańczowych w trzech setach.

Zobacz
2019-11-13 2715 Autor: Magdalena Kowolik, Arkadiusz Kogut / Jastrzębski Węgiel
GKS Jastrzębie - Miedź Legnica 2:2

W meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie remisuje przy Harcerskiej z Miedzią Legnica 2:2. Bramki dla GKS-u zdobyli Jakub Wróbel i Farid Ali.

Zobacz
2019-11-10 1998 Autor: Arkadiusz Kogut / GKS Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa 0:3

W meczu 4. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel uległ w trzech setach wicemistrzom Polski, Projektowi Warszawa.