GKS Jastrzębie

GKS Jastrzębie: remis z Odrą Opole. Seria bez porażek trwa!
0

W meczu 14. kolejki Fortuna 1 Ligi remisujemy na wyjeździe z Odrą Opole 2:2, mimo że do przerwy to gospodarze prowadzili 2:0. Gole dla GKS-u zdobyli w drugiej połowie Szymon Zalewski oraz z rzutu karnego Dawid Witkowski.

2021-10-26 12:36 Autor: GKS Jastrzębie
Kolejne zwycięstwo GKS Jastrzębie w nowym sezonie
0

GKS Jastrzębie odniósł pewne i zasłużone zwycięstwo 3:1 z beniaminkiem Fortuna 1 Ligi, Górnikiem Polkowice. Wszystkie gole dla naszego zespołu zdobył Daniel Rumin.

2021-10-17 12:14 Autor: MZ
GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Widzewem Łódź
0

W meczu 12. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy na wyjeździe z Widzewem Łódź 1:3. Jedynego gola dla GKS-u zdobył z rzutu karnego Daniel Rumin.

2021-10-11 10:33 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie w kolejnej rundzie Pucharu Polski
0

W 1/32 Fortuna Pucharu Polski GKS Jastrzębie pokonał na wyjeździe Polonię Środa Wielkopolski 0:2 i zagra w kolejnej rundzie. Gole dla naszego zespołu zdobyli Adrian Balboa i Łukasz Gajda.

2021-09-22 12:10 Autor: AM
Podział punktów w meczu GKS-u z Zagłębiem Sosnowiec
0

W meczu 9. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS remisuje z Zagłębiem Sosnowiec 1:1. Gola dla naszego zespołu zdobył w Jakub Niewiadomski 48. minucie.

2021-09-18 14:18 Autor: red, źródło: GKS Jastrzębie
Z Legnicy wracają z remisem
0

Na legnickim stadionie GKS Jastrzebie remisuje z gospodarzem Miedzią Legnica.

2021-08-29 10:41 Autor: ab, materiał prasowy
Po jednym punkcie dla Jastrzębia i Rzeszowa
0

W meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie zremisowało przy Harcerskiej z Resovią Rzeszów 1:1. Gola dla jastrzębskiej drużyny zdobył Daniel Rumin, a dla rywali z rzutu karnego Marek Mróz.

2021-08-23 09:51 Autor: ab, materiał prasowy
Młody bramkarz zadebiutował w meczu ligowym
0

W meczu 4. kolejki Fortuna 1 Ligi jastrzębski zespół remisuje na wyjeździe z ŁKS-em Łódź 2:2. Gole dla GKS-u zdobyli w tym spotkaniu Daniel Feruga i Dawid Witkowski.

2021-08-19 10:00 Autor: ab, źródło: GKS Jastrzębie
Porażka GKS-u Jastrzębie w Kielcach
0

W meczu 3. kolejki Fortuna 1. Ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali na wyjeździe z Koroną Kielce 1:2.

2021-08-15 09:43 Autor: ad
Piłka nożna: GKS Jastrzębie poznał rywala w 1/32 finału Pucharu Polski
0

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski.

2021-08-12 16:16 Autor: ad