GKS Jastrzębie

GKS Jastrzębie przegrywa w Niepołomicach
0

W spotkaniu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 1:2. Jedynego gola dla GKS-u zdobył w doliczonym czasie drugiej połowy Daniel Szczepan, który pewnie wykorzystał rzut karny.

2020-10-01 10:17 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS: porażka z Widzewem
0

W meczu 5. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa w Łodzi z Widzewem 0:1. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył w 37. minucie meczu Mateusz Możdżeń.

2020-09-28 09:55 Autor: mk; źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie: porażka w starciu z Chrobrym Głogów
0

W meczu 4. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Chrobrym Głogów 0:1. Jedynego gola w spotkaniu zdobył w 69. minucie Mateusz Machaj.

2020-09-21 09:29 Autor: mk; źródło: GKS Jastrzębie
Radomiak Radom Lepszy od GKS-u
0

W meczu 3. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa w Wodzisławiu Śląskim z Radomiakiem Radom 0:1. Jedynego gola zdobył w 19. minucie spotkania Karol Angielski.

2020-09-11 19:00 Autor: red., źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie: Oby to były złe dobrego początki! Przegrana z Arką Gdynia
0

Na inaugurację sezonu 2020/2021 GKS Jastrzębie przegrał w Wodzisławiu Śląskim 0:4 ze spadkowiczem z ekstraklasy, Arką Gdynia.

2020-08-28 21:41 Autor: red., źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie zagra na wodzisławskiej murawie
0

GKS Jastrzębie zmierzy się z Arką Gdynia na wodzisławskim stadionie. Mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

2020-08-22 11:33 Autor: red. źródło: GKS Jastrzębie
Ruszyła budowa podgrzewanej murawy. Co to oznacza dla kibiców?
0

We wtorek, 11 sierpnia, w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podpisana została umowa, na mocy której na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju zainstalowane zostaną systemy podgrzewania oraz nawadniania murawy.

2020-08-12 09:00 Autor: red., źródło: GKS Jastrzębie
Z kim zmierzy się GKS Jastrzębie w Pucharze Polski?
0

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par I rundy Totolotek Pucharu Polski.

2020-07-31 09:00 Autor: AB
GKS zostaje w Fortuna 1 Lidze!
0

W ostatnim meczu sezonu GKS zremisował z Miedzią Legnica 1:1 i tym samym utrzymał się na zapleczu ekstraklasy.

2020-07-27 10:39 Autor: red.