JKH GKS Jastrzębie

Mecz z Tychami wcześniej niż planowano. To ukłon w stronę kibiców
0

JKH GKS Jastrzębie w niedzielę podejmie GKS Tychy o nietypowej jak na naszą ligę hokejową godzinę, o 15:00. To ukłon w stronę kibiców.

2024-01-12 15:00 Autor: kb
Zwycięski dreszczowiec na Jastorze. Przed JKH trudne spotkania
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odnieśli kolejne zwycięstwo w 2024 roku, dzięki czemu powiększyli przewagę nad kolejną ekipą w tabeli do pięciu punktów. W niedzielny wieczór zespół pokonał PZU Podhale Nowy Targ 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) po golach Roberta Arraka i Jakuba Martiski. Trzeba jednak przyznać, że nerwowa końcówka potrafiła przyprawić o siwe włosy... Tym większe brawa dla Jakuba Lackovicia, który na finiszu podczas gry w osłabieniu spisywał się znakomicie.

2024-01-08 17:00 Autor: kb
Przed JKH pierwszy mecz w nowym roku
0

Niecodziennym, jak na polski hokej, środowym terminem JKH GKS Jastrzębie powita 2024 rok. W pierwszym styczniowym spotkaniu podopieczni Roberta Kalabera podejmą na Jastorze Energę Toruń i... po raz kolejny będzie to spotkanie o przysłowiowe „sześć punktów”.

2024-01-03 13:00 Autor: kb
Przedświąteczna
0

Przedświąteczna "demolka" w Sanoku. Czas na Puchar Polski

W piątkowym meczu JKH GKS Jastrzębie pokonał na wyjeździe Marmę Ciarko STS Sanok 10-5. Teraz jastrzębianie skupiają się na Pucharze Polski, już jutro zagrają o awans do finału!

2023-12-27 15:00 Autor: kb
Trudna przeprawa w Krakowie. JKH przegrywa z Cracovią (1:5)
0

Nie udało się zespołowi JKH GKS Jastrzębie przełamać wyjazdowego impasu, a zarazem zrewanżować Comarch Cracovii za porażkę sprzed miesiąca. W czwartkowy wieczór w ostatnim meczu przed przerwą reprezentacyjną podopieczni Roberta Kalabera wysoko przegrali pod Wawelem, zdobywając honorowego gola dopiero w 58. minucie zawodów. O porażce zadecydowała druga tercja, w której Jakub Lacković skapitulował trzykrotnie.

2023-12-08 17:00 Autor: KB, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Co za mecz, co za emocje! Koncert Spirko i lider pokonany!
0

Niech żałują ci, których we wtorkowy wieczór zabrakło na Jastorze! Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w pięknym, znakomitym, efektownym stylu podnieśli się po niedzielnej klęsce w Nowym Targu, pokonując w derbach mistrza Polski i lidera Tauron Hokej Ligi GKS Katowice 4:3 (0:2, 2:0, 2:1). Bohaterem dnia okazał się zdobywca hattricka Rastislav Spirko.

2023-11-29 13:00 Autor: kb
Sromotna porażka na Podhalu. W Nowym Targu Jastrzębie
0

Sromotna porażka na Podhalu. W Nowym Targu Jastrzębie "przyjęło" dychę!

Porażką 10:3 zakończyła się wyprawa hokeistów z Jastrzębia do Nowego Targu. Lepsi i to znacznie od hokeistów JKH okazali się zawodnicy Podhala.

2023-11-27 18:00 Autor: kb
Przełamać serię porażek! JKH zmierzy się dziś z Zagłębiem Sosnowiec
0

Po trzech porażkach z rzędu hokeiści JKH GKS Jastrzębie wypadli z czołowej czwórki Tauron Hokej Ligi. Wprawdzie „tragedii nie ma”, ale trudno w takiej sytuacji mówić o dobrych nastrojach. W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą na Jastorze Zagłębie Sosnowiec i... lepszej okazji do przełamania nie mogli sobie wymarzyć. Ten przeciwnik wybitnie „pasuje” jastrzębianom. Na pół setki ostatnich spotkań z Zagłębiem JKH GKS wygrał 48!

2023-11-24 15:00 Autor: kb
Wraca Ekstraliga. Dziś JKH podejmie Ciarko Sanok
0

Za nami jedna z najdłuższych przerw w sezonie 2023/24. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz ostatni grali o ekstraligowe punkty na początku miesiąca, czyli ponad dwa tygodnie temu. Czas jednak wracać do walki w Tauron Hokej Lidze. W piątek o godz. 18:00 podopieczni Roberta Kalabera podejmą Marmę Ciarko STS Sanok. Spotkanie odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju.

2023-11-17 15:00 Autor: kb
0

"Zrealizowaliśmy założenia". Rafał Biernacki o przerwie reprezentacyjnej

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie powoli wracają myślami do rozgrywek Tauron Hokej Ligi. W poniedziałek większość drużyny pracowała pod czujnym okiem Rafała Bernackiego, natomiast od wtorku opiekę nad zespołem (już w pełnym zestawieniu) przejął Robert Kalaber. - Zrealizowaliśmy wszystkie założenia” - deklaruje Bernacki odnośnie działań w trakcie „przerwy na reprezentację”.

2023-11-16 09:00 Autor: kb