Kamil Gorzała

0

GKS Jastrzębie przegrywa po dramatycznej końcówce z LKS Bełk

GKS 1962 Jastrzębie w minioną sobotę rywalizował z LKS Bełk w ramach V kolejki III ligi grupy śląsko-opolskiej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

2015-09-08 16:21 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

GKS Jastrzębie zwycięża w ostatnich minutach

W miniony weekend na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju, GKS 1962 Jastrzębie zmierzył się z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała.

2015-08-17 17:41 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

Mistrz IV ligi pokonany. Po 9 miesiącach...

Swoje piłkarze GieKSy w tym sezonie już zrobili. Awans do III ligi stał się faktem, więc na mecz z Jednością Przyszowice drużyna mogła wyjść nieco rozluźniona. No i stało się. Jastrzębianie przegrali pierwszy w tym sezonie ligowym mecz.

2014-05-18 18:03 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

GKS 1962 Jastrzębie: spełnione marzenie. III liga nasza!

Mistrz IV-ligi przez 60 minut kazał kibicom czekać na pierwszego gola w meczu z Drzewiarzem Jesienica. Kiedy już jednak bramka padła, zarówno na boisku, jak i na trybunach rozpoczął się istny festiwal. Było co świętować.

2014-05-11 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
Wojciech Caniboł
0

GieKSa w niedzielę jedzie do Katowic

W pierwszym meczu było 6:0. Czy teraz zapowiada się powtórka z rozrywki? W niedzielę GKS 1962 Jastrzębie zagra na wyjeździe z Podlesianką Katowice.To będzie pierwszy wyjazd w tym roku.

2014-04-10 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Patryk Dudziński strzelił gola w meczu z GTS-em Bojszowy
0

GieKSa kontynuuje marsz po awans

W 19. kolejce IV ligi piłkarskiej, GKS 1962 Jastrzębie pokonał GTS Bojszowy 2:0. Po raz pierwszy w tym roku w wyjściowej "jedenastce" pojawił się Patryk Dudziński i nie zmarnował szansy danej mu przez trenera.

2014-04-06 09:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

GKS 1962: mimo zwycięstwa, zimny prysznic

Niewiele brakowało, a faworyzowany GKS 1962 Jastrzębie straciłby punkty na własnym boisku z broniącą się przed spadkiem Fortecą Świerklany. 3 punkty dla naszej drużyny w końcówce meczu uratował kapitan - Kamil Gorzała.

2014-04-01 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS
0

Deklasacja! GKS znakomicie przygotowany do wiosny

GKS 1962 Jastrzębie rozgromił na własnym boisku Wisłę Ustronianka aż 9-1! To był prawdziwy festiwal dla kibiców - w obu połowach padło po pięć bramek. A dobre wieści doszły także z Pszczyny, gdzie Iskra przegrała z Kupińskim.

2014-03-23 08:41 Autor: mkor
Zwycięstwo z Krupińskim 2:0
0

GKS 1962 Jastrzębie: Dudziński największym wygranym 2013 roku

Ile goli strzelili poszczególni zawodnicy i jak wyglądało ostatnie 12 miesięcy drużyny - zapraszamy do podsumowania 2013 roku w wykonaniu piłkarzy GKS-u 1962 Jastrzębie.

2013-12-24 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Kamil Gorzała ucierpiał w wyniku zachowania kibiców z Żywca
0

Skandal w Żywcu: ucierpiało trzech piłkarzy GKS-u

W zaległym meczu IV ligi GKS 1962 Jastrzębie grał na wyjeździe z Góralem Żywiec. Nasz zespół przegrywał 4:1, kiedy w 89. minucie kibice gospodarzy rzucili na boisko petardę hukową.

2013-11-24 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962,