Krzysztof Gierczyński

0

Jastrzębski walec znów przejechał po mistrzach Francji

Jastrzębski Węgiel pokonał 3:0 (25:23, 25:16, 25:22) Tours VB i tym samym awansował do najlepszej szóstki drużyn w Europie. Poznał też przeciwnika w walce o Final Four LM.

2014-01-23 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
Rob Bontje za mecz z LOTOSEm zebrał pochwały od samego kapitana drużyny - Michała Łasko
0

Siatkarze kończą rok na 4. miejscu

Pokonanie LOTOSU Trefl Gdańsk było trzecim z rzędu ligowym zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla. Był to też ostatni mecz drużyny Lorenzo Bernardiego w tegorocznej Plus Lidze. Teraz pora na Ligę Mistrzów.

2013-12-15 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel lepszy od wicemistrzów Polski!

W 4. kolejce siatkarskiej Plus Ligi wicemistrz Polski - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle gościła u siebie siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i po emocjonującym meczu wygrali 3:2.

2013-11-03 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Mistrz Polski na kolanach! Przeżyj to jeszcze raz

To miało być elektryzujące starcie - brązowy medalista ubiegłego sezonu, kontra mistrz Polski. I faktycznie emocji nie zabrakło. Jastrzębski Węgiel po świetnym meczu ograł Asseco Resovię Rzeszów 3:1 (30:28, 25:19, 23:25, 25:22).

2013-10-27 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Dzisiaj kibice mają prawo spodziewać się wielkiego widowiska
0

Jastrzębski Węgiel gra dzisiaj z mistrzem Polski

Asseco Resovia Rzeszów stanie dzisiaj na drodze siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Pojedynek mistrza kraju, z brązowym medalistą bedzie miał miejsce w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

2013-10-26 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa w Częstochowie

Pewne zwycięstwo 3:0 (25:20, 25:20, 25:20) odnieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla w meczu z AZS-em Częstochowa. Znacznie lepiej niż inagurację zagrał Krzysztof Gierczyński.

2013-10-20 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel, Plus Liga
0

To koniec dobrej passy Jastrzębskiego Węgla. ZAKSA wygrywa w Jastrzębiu

Podczas dzisiejszego meczu na hali przy ul. Leśnej, Jastrzębski Węgiel wykazał się słabszą formą od rywala. Siatkarze przegrali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3.

2013-01-13 00:00 Autor: pww
Dobra passa siatkarzy z Jastrzębskiego Węgla trwa od kilkunstu tygodni
0

W niedzielę Jastrzębski Węgiel powalczy o fotel lidera

Przed nami kolejny prestiżowy mecz. Tym razem Jastrzębski Węgiel zajmujący obecnie 2. miejsce w lidze zmierzy się we własnej hali z liderem Plusligi – ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

2013-01-11 15:00 Autor: pww; źródło: jastrzebskiwegiel.pl
0

Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

Jastrzębska drużyna bez większych problemów pokonała na własnym parkiecie w trzech setach Indykpol AZS Olsztyn. Przedostatnia drużyna Plus Ligi nie miała argumentów, aby przeciwstawić się solidnej grze Pomarańczowych.

2012-11-17 00:00 Autor: gs
archiwum
0

Skra pokonana w hicie kolejki!

Siatkarzom Jastrzębskiego Węgla udało się pokonać wicemistrza Polski, Skrę Bełchatów. Po emocjonującym spotkaniu zwycięsko z rywalizacji wyszli jastrzębianie oddając rywalowi tylko jednego seta.

2012-11-04 00:00 Autor: mm