Rekord Polski

KS Nautilus wywalczył III miejsce na zawodach I rundy Klubowego Pucharu Polski. Zuzanna Rzepka skończyła zawody z rekordem Polski
0

Jastrzębski KS Nautilus zajął miejsce na podium w I rundzie Klubowego Pucharu Polski. Zuzanna Rzepka z rekordem

W dniach 9-10 kwietnia rozpoczęła się I runda Klubowego Pucharu Polski w Olecku. W zawodach uczestniczyło 178 zawodników z 14 klubów. Wśród uczestników byli także zawodnicy jastrzębskiego Nautilusa.

2016-04-17 10:30 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
Zawodniczki KS Nautilus, Zuzanna Rzepka i Klaudia Gorys zdobyły łącznie 4 medale w III rundzie Pucharu Świata we włoskim Lignano Sabbiadoro
0

Zawodniczki jastrzębskiego Nautilusa w III rundzie Pucharu Świata we Włoszech

W miniony weekend zawodniczki Klubu Sportowego Nautilus wzięły udział w kolejnej, III rundzie Pucharu Świata we włoskim Lignano Sabbiadoro.

2016-03-24 11:00 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
Pływacy z jastrzębskiego Nautilusa dobrze spisali się na zawodach w Poznaniu. Zuzanna Rzepka ustanowiła rekord Polski
0

Udany występ zawodników KS Nautilus na pływackich zawodach w Poznaniu. Padł rekord Polski

Reprezentanci Klubu Sportowego Nautilus dniach 23-24 stycznia wzięli udział w pierwszej rundzie Pucharu Świata w Poznaniu. Padło wiele rekordów, zarówno życiowych, klubowych, jak i rekord Polski.

2016-01-26 13:00 Autor: ps, źródło: KS Nautilus