GKS 1962 Jastrzębie: pewne zwycięstwo z Granicą Ruptawa

Pewne zwycięstwo w małych derbach Jastrzębia odnieśli piłkarze GKS-u Jastrzębie. W sparingowym spotkaniu zawodnicy Grzegorza Łukasika pewnie pokonali Granicę Ruptawa 3:0.

Po pierwszej, wyrównanej połowie GKS po trafieniu Kamila Jadacha prowadził 1:0. Druga połowa to już przewaga GKS-u, który za sprawą Rafała DziadkaBartosza Hajczuka strzelił dwa kolejne gole, ostatecznie zwyciężając 3:0.

Okazję skonfrontować się ze swoją byłą drużyną miał Grzegorz Łukasik - trener GKS-u wcześniej był trenerem właśnie Granicy Ruptawa. W  podobnej sytuacji był również Mateusz Piekarski, który w rundzie jesiennej obecnego sezonu wystąpił w barwach Granicy w 15 meczach, a  niedawno dołączył do GKS-u. W odwrotnym kierunku powędrowali natomiast Błażej PawliczekAdrian Bielecki.

GKS 1962 Jastrzębie - Granica Ruptawa 3:0 (1:0)
1:0 Kamil Jadach
2:0 Rafał Dziadek
3:0 Bartosz Hajczuk

GKS 1962 Jastrzębie: Mateusz Deege - Tomasz Lorenc (46. Kamil Duda), Piotr Pacholski, Mateusz Wrana (46. Rafał Dziadek), Tomasz Kocerba, Kamil Gorzała, Adrian Kopacz, Artur Mościcki (60. Mateusz Piekarski), Marcin Bednarek, Bartosz Hajczuk (75. Michał Chrysteczko), Kamil Jadach (60. Patryk Sawiński)

Granica Ruptawa: Łukasz Promny - Arkadiusz Syrek, Adrian Bielecki, Kamil Kowal, Paweł Sadowski, Michał Ćmich, Przemysław Tasior, Arkadiusz Żurkowski, Tomasz Zaremba, Grzegorz Taradejna, Błażej Pawliczek. Po przerwie zagrali również: Jarosław Amarowicz, Grzegorz Zieliński, Marek Koprjaniuk, Michał Kołterniak, zawodnik testowany.