Górale z Nowego Targu wracają do domu z kompletem punktów

2018-01-14, Autor: PS

JKH w swoim dzisiejszym meczu musiało uznać wyższość zawodników z Nowego Targu. Jastrzębianie przegrali 1:2.

Wynik otworzył w 15 minucie Elvijs Biezais, który zakończył akcję Sergieja Ogrodnikova Dariusza Gruszki. Niespełna minutę później było już 0:2. Tym razem na listę strzelców wpisał się Mateusz Michalski.

Kontaktowe trafienie dla JKH przyszło dopiero pod koniec drugiej tercji. W 37 minucie do bramki Podhala trafił Martin Vozdecky. Niestety było to pierwsze i ostatnie trafienie dla podopiecznych Roberta Kalabera.

Kolejne spotkanie JKH zagra 19. stycznia (piątek) o godz. 18:00 z Orlikiem Opole.

JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)

0:1 - Biezais 15:38'

0:2 - Michalski 16'

1:2 - Vozdecky 37'

JKH: Fucik (Raszka) - Jankovic, Michałowski, Bordowski, Jarosz, Laszkiewicz - Homer, Lukacik, Ł. Nalewajka, Kulas, R. Nalewajka - Gimiński, Kubes, Vozdecky, Paś, Świerski - Matusik, Bigos, Pelaczyk, Wróbel, Bryk. Trener Robert Kalaber.

Podhale: Odrobny (Kapica) - Wojdyła, Jaskiewicz, Podlipni, Kolusz, P. Michalski - Samarin, Sulka, Biezais, Ogrodnikov, Gruszka - Pichnarcik, K. Kapica, Tomasik, Neupauer, M. Michalski - Mrugała, Wsol, Svitac, Siuty, Wolski. Trener Alexander Beliavski.