0

Końcówka zadecydowała o wyniku. GKS przegrywa w Bielsku-Białej

GKS Jastrzębie doznało porażki w meczu z Rekordem Bielsko-Biała. Decydujące okazało się trafienie w doliczonym czasie gry autorstwa Olszowskiego.

2015-05-31 1515 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

GKS gra o piąte miejsce w tabeli

Już w sobotę (30 maja) GKS Jastrzębie zagra w Bielsku-Białej o godzinie 11:00 z drużyną Rekordu.

2015-05-29 1378 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

Nadchodzi II Jastrzębski Bieg Kobiet

Już w niedzielę (31 maja) ulicami Jastrzębia-Zdroju pobiegnie ponad 600 pań. W tym roku „zielony” tłum kobiet wystartuje spod Urzędu Miasta.

2015-05-29 1379 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Kamil Jadach
0

GKS 1962 Jastrzębie rozgromił Ruch II Chorzów

Tak wysoko drużyna Grzegorza Łukasika w tym sezonie III ligi jeszcze nie wygrała. U siebie zwyciężyła rezerwy Ruchu Chorzów 5:1(2:1).

2015-05-28 1461 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

Nabór do klubu pływackiego. Dla wszystkich, niezależnie od umiejętności

Klub Pływacki H2O Jastrzębie-Zdrój ogłasza nowy nabór dzieci i młodzieży na sezon 2015/2106. To szansa, by najmłodsi wyrabiali charakter i jednocześnie czerpali zdrowotne korzyści z pływania.

2015-05-27 1601 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Olimpiada dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej za nami

W ostatni piątek odbyła się kolejna Olimpiada dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej z okazji Dnia Godności Osoby Niepełnosprawnej organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju.

2015-05-25 1728 Autor: mkor, źródło: MOSiR Jastrzębie
0

Jastrzębski Test Coopera za nami. Wzrost formy uczestników.

W ubiegły piątek odbył się już szósty Jastrzębski Test Coopera. Przez dwanaście minut 47. śmiałków zmagało się z dystansem na Stadionie Miejskim.

2015-05-18 1656 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Minimalna porażka GKS-u

GKS Jastrzębie po zaciętej rywalizacji z Ruchem Zdzieszowice ostatecznie przegrał 1:2 i nie przerwał passy „Zdzichów”.

2015-05-16 1248 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

GKS 1962 Jastrzębie stracił punkty w Łaziskach Górnych

Tylko remis udało się ugrać graczom GKS-u 1962 Jastrzębie w wyjazdowym meczu z Polonią Łaziska. Przez 90 minut gry nie padła żadna bramka.

2015-05-14 1231 Autor: mkor, źrodło: mat. pras.
0

Bieganie: Urbanek i Goik z rekordami na otwarcie sezonu

Podczas mityngu otwarcia sezonu Sebastian Urbanek w biegu na 300m ustanowił absolutny rekord klubu a Kinga Goik poprawiła rezultat na 150m.

2015-05-11 1325 Autor: mkor, źródło: mat. pras.