zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Winylbox 2018-02-23 13:32:00

  Super sprawa! Gdybym nie przyszedł to mój nowy sklep z winylami byłby dla mnie dalej obcy! Polecam wszystkim co nie byli i pozdrawiam ludzi, z którymi debatowaliśmy na temat sklepu http://www.winylbox.pl i doszliśmy do wniosku, że warto.

 • ~Inspektor Pracy 2018-02-23 11:24:40

  Znany chwyt." Połączenia kolejowe" ,będzie tak długo głośno o nich aż nie przeminą kolejne wybory samorządowe PO to aby ożywić ten temat przy kolejnych. Ze swojej strony Pani Prezydent doradzę,zmieńmy płytę: "lotnisko" no bo Kto w dzisiejszych czasach" lata" pociągami?

 • ~Inspektor Pracy 2018-02-22 23:18:16

  Pani P rezydent -po wprowadzeniu przez PO wstecznie działającej Ustawy o Emeryturach POmostowych z 2008r ze skutkiem na 1998r art2 -okradającej zatrudnionych onegdaj w szkodliwych i nieb warunkach pracy z prawa do emerytury a pracujących nawet przy Izotopach promieniotwórczych, to w Jastrzębiu gdzie za komuny także pracowało się w soboty i swieta bez dni zamiennie wolnych, jako pilna stanie się inwestycja w miejskie hospicjum dla nadal zatrudnionych. Niech Pani weźmie to pod uwagę.Czyż Donald Tusk nie ogłosił, ” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " a co zrobił z robotnikami pracującymi od 15 r życia zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w tych szkodliwych. Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS dnia 22 X2015 r.

 • ~Dorota Chojnicka 2018-02-22 16:49:36

  Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest McAfee https://leadn.pl/p_uri/q6pYwlgb2yqBZVjdPke1/8tj1azbs/?parametr=

 • ~ravenfive 2018-02-21 15:16:16

  Takich patoli trzeba wytępić

 • ~Inspektor Pracy 2018-02-21 11:33:30

  u elektr -autom polecam jeszcze czytanie nut,tanczenie jak pracodawca zagra, dyspozycyjność w soboty ,nadgodziny i świeta, znajomość trzech obcych jezyków ,umiejętność pracy przy wysokich cisnienach ,temp ,promienieniowaniu itp oraz mile widziane uprawnienia na wysokie napięcie ,silniki ,kotły ,wszystkie maszyny-zdolnośc zastepowania każdego i wszedzie -za srednią krajowa.

 • ~Inspektor Pracy 2018-02-21 11:26:38

  "biuro inwestora" --zabawa w podstawówkę, a lepiej moze biuro dłużnika?
  Pani Rezydent ,nam kurde potrzeba oddziału ZUSu w Jastrzębiu a nie biura bajek!

 • ~Inspektor Pracy 2018-02-21 10:52:52

  Wszystkie kobiety a nawet mężczyźni powinni pamiętać o tym co partia POpierajaca panią Prezydent chciała uczynić z ich wiekiem emerytalnym i starością.
  Pani Prezydent powinna w ramach autoreklamy ogłosić program:"hospicja w mieście dla nadal zatrudnianych!" i pamiętać że : "każdego Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )-- bez renty ani emerytury -gdzie się Ci spracowani ludzie mają podziać? ,szczególnie jeżeli są z tego miasta ,miasta które w soboty i swięta nie było dla Nich dniami wolnymi (za komuny -pracowali bez dni zamiennie wolnych),miasta gdzie był "etos pracy" ,miasta ludzi którzy często nie dożywają sześćdziesiątki ! gdyz oni pracowali w szkodliwych i nieb warunkach pracy z których Ich partia POlitycznych s.ieci okradła. Nawet jeżeli pracowali przy izotopach promieniotwórczych.

 • ~Inspektor Pracy 2018-02-21 10:37:49

  do seboc.--"Mylisz się" ,np Donald Tusk popierany przez pania Prezydent uczył sie historii jak 'wieczny student"organizując od czasu do czasu burdy na stadionach i jak to o jego biografii piszą :"Alkoholu – jak to w PRL – czasem brakowało. Znaleźli na to sposób: marihuanę. Marihuanę własnej hodowli dostarczał kolega Tuska"I jako premier Tusk ogłosił?-pewnie za przymykanie oczu na to wszystko przez MO:- ” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " a co zrobił z robotnikami pracującymi od 15 r życia zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w szkodliwych. --Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe" i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS z dnia 22 paź 2015 r. w sprawie opłat ----. Jak do tego dodamy ,że „Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”--i co Panie "seboc' mozna zrobic kariere? ucząc sie takich kierunków dla bezrobotnych.!

 • ~Inspektor Pracy 2018-02-21 10:15:13

  Czy Łukasz Kasza z PIS jest gotowy do bycia prezydentem Jastrzębia?
  ...Droga Pani ,czy pani była kiedykolwiek gotowa? _osoba ,kobieta,popierana przez PO ,partie POlitycznych szubrawców którzy nie tylko kobietom ukradli wiek emerytalny ale także mężczyznom zatrudnionym od bardzo młodych lat ,w szkodliwych i nieb warunkach pracy ,także w soboty i święta bez dni zamiennie wolnych jak to za komuny praktykowano -- nie powinna nawet marzyć o takiej dalszej funkcji. Pani miejsce to bez emerytury ,w najPOdlejszej pracy oczekiwać na starość za sam fakt ,że ta partie POlitycznych drani Pani permanentnie promowała. --wszystko

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak oceniasz najnowszą strategię Jastrzębskiej Spółki Węglowej?
Oddanych głosów: 78