zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny rybnickim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Ewai Ewa 2018-10-23 14:53:57

  Wiadomość Alarmowa. Zgłaszam oszustwo wyborcze....To nie prawda że wygrała Pani Hetman , wygrała Jej sobowtór. Tamta była z PO a ta nie jest.

 • ~Inspektor Pracy 2018-10-23 13:03:29

  No właśnie Pani Ewo. Często już się zastanawiam, ile w Prawie i Sprawiedliwości jest jeszcze sprawiedliwości i jak słyszę przy takich sytuacjach --nie ma pieniędzy--to już wiem wszystko.

 • ~Inspektor Pracy 2018-10-23 12:18:53

  Panie POśle Gadowski ,to PO nie startowało w tych wyborach.?

 • ~Ewai Ewa 2018-10-23 06:55:50

  To co napisał Pan inspektor to sama prawda. Jak tak dalej pójdzie to własny elektorat zawiedziony na PiSie odsunie się od niego nawet w wyborach do parlamentu. Moi znajomi wyborcy PO kasują 500+ i się śmieją ,jeden to ma nawet auto z napisem ufundowane z 500+.
  Z drugiej strony długoletnio zatrudniani szczególnie tu na Śląsku jak to w przeszłości bywało słyszą "nie ma już pieniędzy" na rozwiązania dla Was. Przecież to jest POdlosć. i to w wykonaniu PiSu. Oj ,coś jest nie tak w tej polityce PiSu . Inni zyskają.

 • ~Inspektor Pracy 2018-10-22 23:10:57

  ....a ja odnoszę nieodparte wrażenie ,ze przegrana PiS w temacie Prezydenta/ów to mimowolny rykoszet za zdradę własnego elektoratu wyborczego przez PiS. : dlaczego? otóż na dzieci Kulczyków jest , na dziadki pana Włodka z pod Budki z piwem też "No cóż, tak się kończy kupowanie elektoratu, głupie rozdawnictwo.. Wszyscy których znam a którzy dostali od PiS np..mieszkanie za złotówkę i tak do dzisiaj głosują na PO biorąc to co Im wpada i śmieją się ..to stali wyborcy PO lub nie uczestniczyli nigdy w zyciu kraju. ... Natomiast właśni wierni wyborcy PiSu sa wściekli na ślepe rozdawnictwo . Powiedzcie sami Politycy ---Ci z każdej opcji –Sprawiedliwej też ! Jakimi BARBARZYŃCAMI trzeba być aby robotnikom mającym po 45 lat składkowych pracy , zatrudnionym może nawet od 15r zycia --kiedyś w uznawanych szkodliwych i nieb war pracy , okradzionych wstecznie z nich Ustawą o Emeryturach Pomostowych , zatrudnianym za komuny także w dni ponad- ustawowe dodatkowo bez dni zamiennie wolnych także w soboty i święta nie udzielić emerytury bez względu na wiek? ale z drugiej strony rozdawać tak szczodrze tym co nie wypracowywali i nie wypracowują ? To jest zdrada własnego elektoratu.

 • ~Inspektor Pracy 2018-10-22 16:59:10

  Już się zakończyły. ..Kornel Morawiecki określił zwycięstwo PiS jako pyrrlusowe, ale największe wrażenie robi na mnie ta opinia poniżej przeczytana w sieci.. "No cóż, tak się kończy kupowanie elektoratu a zdradzanie swojego. Wszyscy których znam a którzy dostali od PiS mieszkanie za złotówkę ,to i tak nadal do dzisiaj głosują na PO. Ludzie są wściekli no rozdawnictwo pieniędzy. Powiedzcie nam politycy ---Ci z każdej opcji –sprawiedliwej też ! Jakimi BARBARZYŃCAMI trzeba być aby robotnikom mającym po 45 lat składkowych pracy , zatrudnionym może nawet od 15r życia – kiedyś w uznawanych szkodliwych i nieb war pracy , okradzionych wstecznie z nich Ustawą o Emeryturach Pomostowych , zatrudnianym za komuny także w dni ponad- ustawowe dodatkowo bez dni zamiennie wolnych, także w soboty i święta nie udzielić emerytury bez względu na wiek? Na dzieci Kulczyków jest , na dziadki pana Włodka z pod Budki z piwem też, ale na te spracowane ludki? ...Już zapomnieliście czyn jest zwykła przyzwoitość?"

 • ~Inspektor Pracy 2018-10-22 16:39:37

  Przeczytana w sieci znamienna opinia która robi ogromne wręcz wrażenie: "No cóż, tak się kończy kupowanie elektoratu. Wszyscy których znam a którzy dostali od PiS mieszkanie za złotówkę do dzisiaj głosują na PO. Ludzie sa wściekli no rozdawnictwo pieniędzy. Powiedzcie Nam Politycy ---Ci z każdej opcji –sprawiedliwej też ! Jakimi BARBARZYŃCAMI trzeba być aby robotnikom mającym po 45 lat składkowych pracy , zatrudnionym może nawet od 15r zycia --kiedyś w uznawanych szkodliwych i nieb war pracy , okradzionych wstecznie z nich Ustawą o Emeryturach Pomostowych , zatrudnianym za komuny także w dni ponad- ustawowe dodatkowo bez dni zamiennie wolnych także w soboty i święta nie udzielić emerytury bez względu na wiek? Na dzieci Kulczyków jest , na dziadki pana Włodka z pod Budki z piwem też, ale na te spracowane ludki? Już zapomnieliście co to zwykła przyzwoitość?"

 • ~Inspektor Pracy 2018-10-22 11:08:20

  Muszę jednak przyznać ,wszystko wskazuje na to ,że Pani Hetman nie pójdzie jednak do zwykłej pracy , już teraz, zasuwać do 67r życia jak chciało PO. Ale to nic , to młoda kobitka , jeszcze zdąży do 67r życia popracować.

 • ~Mario Koras 2018-10-22 09:25:35

  Wyburzono, bo teraz stare, czerwone, dobrze wypalone cegły są w cenie. Wcześniej wyburzono przecież też ceglany wiadukt na Górnym, jeszcze wcześniej ceglany dworzec w Palowicach, a kilka dni później, po jastrzębskim dworcu, taki sam los spotkał ceglany dworzec Katowice-Murcki z XIX w.
  Wszystkie "jastrzębskie" cegły zapakowano i zabrały je ciężarówki z SPS i SWD.

 • ~Janina Bieniek 2018-10-21 10:03:54

  Oni oni i oni .mordy zdradzieckie zlodzieje pany chamy i taki inspektor SYGNALISTA, wszyscy glosowac musimy. koniecznie,

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy jesteś zadowolony/-a z wyników wyborów? :
Oddanych głosów: 88