zamknij

Opinie

Wasze opinie

Serwis www.tujastrzebie.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny jastrzębskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Jarosław Polok 2020-01-08 16:41:28

  Jas-Mos wcale węgiel się nie skończył pola Gołkowickie to więcej węgla niż Bzie i łatwiejszy w wydobyciu niestety lepiej zaorać.

 • ~maziizam 2020-01-08 00:41:25

  Darmowe przejazdy dla dzieci i młodzieży w czasie ferii w Kolejach Śląskich polecam !!
  https://www.kolejeslaskie.com/kolej-na-ferie-po-raz-drugi/

 • ~Ania Bezoka 2020-01-07 19:13:38

  WC prezes Kocerba już pokazał jakim będzie człowiekiem. Wyrzucił na "zbity" pysk po 20 dzieci ze szkółki piłkarskiej akademia GKS Jastrzębie. Jak stwierdził nie ma dla nich miejsc ponieważ klub dostał "gwiazdkę" z PZPN. Kolejny wymysł aby pozbyć się dzieci szkoda że nie wie - dziś 1 liga a wkrótce może być i 4 - co wtedy ? Chore Na ten klub miasto Jastrzębie nie powinno przekazać ani złotówki !

 • ~Jacek Balcerzak 2020-01-07 09:16:10

  Wprowadzić obowiązkowo etykę, napisaną zgodnie z WHO i prowadzoną przez latarników - pedalników Biedronia.

 • ~seboc 2020-01-07 05:57:06

  Niech sp_____la.

 • ~ 2020-01-04 23:21:50

  W ostatnim czasie Online w sieci z okazji Wigilii ukazał się wywiad z Donaldem Tuskiem który skarżył się, że w życiu ojciec Go strasznie bił "ale z okazji Wigilii starał się być bardziej powściągliwy lecz i wówczas często nie wytrzymywał." Nie dziwię się. Nawet dodam... Gdyby jednak Pana naprawdę mocno i często bił to nie ważył by się Pan "okradać innych z wieku emerytalnego" chociażby za szkodliwe warunki po fakcie tej pracy , mówiąc na odmianę do POlicji i Wojska...Pol i Woj nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " takiś był etyczny-!-Może szanowny Tatuś miał faktycznie powody. Nie pracowałeś ,wiecznie miałeś pretensje do wszystkiego , piłeś ,ćpałeś z uczelni Ciebie wywalali , no i Kto wie ,może nawet w domu rodzimym już kradłeś.?

 • ~Ania Bezoka 2020-01-02 19:47:28

  Co to znaczy nerwowe zachowanie ?! Może to było tajemnicze zachowanie ?!

 • ~Ania Bezoka 2020-01-02 10:53:30

  Większe zaufanie do policji niż Jastrzębskiego pogotowia ratunkowego które podlega Katowicą.

 • ~ 2020-01-01 01:09:49

  Na koniec opowiem Ci jak wyglądały Nasze Wigilie.Wiekszosc z nich spędzone w pracy w ramach nadgodzin,podobnie jak Sylwestry.Tak było szczególnie za Komuny,po 12lub16h.Wszystko to przy pracy w strefach Ex lub przy innych zagrożeniach. A POtem do władzy doszli zwykli POlityczni złodzieje i ukradli po ponad 30latach naszej takiej pracy wstecznie Nam prawo do emerytur dodając następnie jeszczev2lata, pomimo iż mieliśmy już wówczas min staż pracy w takich warunkach,ukradli ochronę przedemeryta a o tym co zamiennie powiedzieli Policji już wiesz.Wszystko to zrobili takim Którzy dbali o to abyś miał energię i ciepło w dupę w czasie Wigilii. Wiec nie mów Nam jak to protestowałes raz w Sejmie w czasie Wigilii gdyż jak Ci napisałem już jestem przekonany że powinieneś w tym czasie przebywać w zdecydowanie innym miejscu _za to co Nam zrobiliście.

 • ~ 2019-12-31 20:18:41

  Dzisiaj w TVNie pokazali Balcerowicza i chcieli z niego zrobić herosa. Zapomnieli,że gdy Ja i Pan byliśmy młodzi i miałem Ksiązeczki Mieszkaniowe jako praktycznie bezdomny oprocentowane nizej niż wkłady A-vista czyli płatne na kazde żądanie to On ogłosił w styczniu 1991 oprocentowanie 50 % lutym 40%na kredyty mieszkaniowe wywołując superinflacje wycierajac sobie kompensacyjna za to oprocentowanie książeczek -ówczesną ustawą o spłacie kredytów mieszkaniowych dup... ,nie dochowujac żadnych warunków wchodząc w trakcie jej istnienia na korzysć bankierów. RPO ówczesny pisał o Nim „wmieszał się w umowy bank Klient na niekorzysć klientów”. Nam kazał zaciskać pasa a Prezesom banków ? I to jesteście Wy...liberalni ,Bochaterowie od okradania najsłabszych i najbiedniejszych oraz najbardziej spracowanych.
  Tylko tak potraficie rządzić i dlatego tylko Obóz Pracy was może zrechabilitować.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy lekcje religii powinny być finansowane przez Kościół?
Oddanych głosów: 237