zamknij

Galeria

39. Rocznica Porozumień Jastrzębskich. Zdjęcia

Dziś w Jastrzębiu odbyły się obchody 39. Rocznicy podpisania Porozumień Jastrzębskich. Udział w uroczystościach wzięli m.in. Premier Mateusz Morawiecki i szef Solidarności Piotr Duda.

2019-09-03 Autor: Bartosz Regmunt
Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 19

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Inspektor Pracy 2019-09-10 08:56:31

    Piotrze --pytałeś się ponoć z mównicy Premiera RP -"kiedy emerytury stażowe po co najmniej 40 latach pracy" --pozwól ,że ja Tobie odpowiem " ...jak większość takich klientów wymrze", wówczas dla tej garstki co pozostanie wprowadzi sie te emerytury i ogłosi całemu światu jaka to sprawiedliwość i jak się spełnia postulaty Solidarności. Tusk swego czasu ogłosił„Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących „- ,ale co zrobili z robotnikami pracującymi od 15 r życia próbując zmusić nawet do 52 lat pracy,.Tych którzy pracowali bez ferii, wakacji,nie licząc nadgodzin w tym praca w soboty i święta na wszystkich zmianach bez dni zamiennie wolnych i pracy w warunkach szkodliwych. oraz niebezpiecznych włącznie przy źródłach promieniotwórczych czy rtęci. .To popierał POseł tej ziemi ,POseł Śląska? ..Stwierdzili tez ,że jak "będą się sądzić o to, to PO podniosą koszty sądowe" - i to uczynili podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS --a później obniżyli jeszcze zasiłki POgrzebowe o 2000zl...,.Np..Kopacz --jako lekarz powinna wówczas wiedzieć ,”Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np zdrowie ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą. Oni właśnie tacy pracownicy albo nie dożywają nowego dla Nich wieku emerytalnego ,albo dożywszy żyją tylko kilka lat.. Oni też są -też często są zwalniani z pracy i chodzą w całej Polsce po śmietnikach za chlebem . Zabijać można nie tylko nożem a Polityką ?- Zrozumiał to Komorowski ale za późno..czytaj :”Komorowski zmienia zdanie. Prezydent ...rozważa, żeby o emeryturze nie decydowało jedynie kryterium wieku. .....Niestety zdaje się że i PiS nic w kierunku poprawy tego stanu rzeczy nie czyni ..Wszyscy mają to w dud... Piotrze Ci ludzie muszą wymrzeć !

    1 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Twoim zdaniem zmiany w MZK ułatwią pasażerom podróżowanie komunikacją miejską?
Oddanych głosów: 597