Trwa głosowanie w konkursie "Drzewo Roku", zorganizowanym przez Klub Gaja. Pośród finałowej szesnastki znalazło się drzewo z Jastrzębia, surmia wielkokwiatowa Gracja.
2016-06-23 00:00Głosowanie w konkursie pt. "Podwórko NIVEA" jest już prawie na półmetku. Wciąż jednak lokalizacje z naszego miasta znajdują się na końcu rankingu. Wasze głosy mogą pomóc wygrać ten konkurs, a dzięki temu dzieci będą mogły się bawić na nowoczesnych placach zabaw.
2016-05-24 08:00Victoria Pustelak i Piotr Wdowczyk reprezentują Polskę w Międzynarodowym Konkursu Piosenki Talent 2016 w Hawierzowie.
2016-03-30 09:30Surmia wielkokwiatowa Gracja, którą opiekują się uczniowie i wychowawcy Zespołu Szkół przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Jastrzębiu-Zdroju, została zakwalifikowana do finałowej szesnastki w konkursie "Drzewo Roku".
2016-03-16 09:50Do końca głosowania na Człowieka Roku Internautów zostały już tylko 3 dni. Kto prowadzi na ostatniej prostej?
2016-01-18 13:50Trzy dni potrwa pierwszy w historii Jastrzębia-Zdroju jarmark zorganizowany z okazji świąt Bożego Narodzenia. Odwiedzający będą mogli kupić nie tylko smakołyki, ozdoby świąteczne czy prezenty, ale także wziąć udział w konkursach z nagrodami. Dodatkową atrakcją będzie bicie rekordu czy lodowy tron.
2015-12-10 08:00Młodzi programiści z Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego wzięli udział w konkursie Fundacji Media 3.0 na najlepszy projekt programistyczny. Ideą konkursu jest promowanie udziału młodych ludzi w życiu społecznym poprzez tworzenie aplikacji webowych lub mobilnych służących celom społecznym.
2015-12-08 05:00Już po raz trzeci lokalizator Zumi organizuje Turniej Miast – ranking, w którym mieszkańcy głosują na najlepsze miejscowości w Polsce. Najbardziej aktywne miasta mogą wygrać kampanie promocyjne w serwisie Zumi oraz portalu Onet.pl.
2015-10-28 11:00Dziewczyny z naszego regionu mogą brać udział w konkursie Miss Lata Rybnik.com.pl 2015. Na laureatkę plebiscytu czekają nagrody o wartości 7 600 złotych!
2015-08-06 07:00Harcerz z 32-letnim doświadczeniem, komendant Hufca ZHP im. Józefa Kreta w Jastrzębiu-Zdroju został Człowiekiem Roku tuJastrzębie.pl 2014.
2015-01-30 00:00Oszukał blokadę alkoholową i uciekał przed policją. Pościg zakończył się zabraniem prawka!
14605Porzucony pojazd na rondzie, a w środku... broń?
3289Przeszedł obok i go rozpoznał. Policjant w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego
3252Znieważył policjanta, jest poszukiwany. Kolejny w policyjnej galerii
2115Nocne pożary na terenie działek. Jedna osoba trafiła do szpitala
2011Po sesji. Anna Hetman z absolutorium i wotum zaufania
1Oszuści "na ZUS". Uważajcie na fałszywe SMS-y!
1Sprawdzają prędkość! Dziś akcja policji w całej Polsce
1Odznaczenia, awanse, wyróżnienia. Za nami Zbiórka z okazji Dnia Strażaka
1Ulica Libowiec zostanie zmodernizowana - będzie rondo. Koszty pokryje JSW
1Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert