Wiadomości
22-latka wjechała w drzewo
Wczoraj (28 listopada) około godz. 8:50 przy ul. Wrzosowej w Pawłowicach 22-letnia kobieta, prowadząc samochód osobowy, zjechała do krawędzi jezdni i uderzyła w drzewo.
Czwartkowy poranek nie skończył się dobrze dla 22-letniej kobiety prowadzącej samochód osobowy. Około godz. 8:50 kierująca pojazdem z nieznanych przyczyn zjechała do krawędzi jezdni przy ul. Wrzosowej i niefortunnie uderzyła w drzewo.
Uczestniczka zdarzenia była przytomna i została przebadana przez przybyłe na miejsce służby medyczne.
Zobacz także
- Do zdarzenia wysłaliśmy 4 zastępy straży pożarnej. Zadaniem strażaków było m.in wyciagniecie poszkodowanej z samochodu. Reszta naszych działań polegała neutralizacji płynów eksploatacyjnych, zabezpieczeniu miejsca wypadku, a także posprzątaniu pozostałości zalegających po wypadku - relacjonuje Łukasz Cepiel, oficer prasowy straży pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
Najwyżej oceniane
-
Ratownik medyczny z Jastrzębia: Covid zabija w samotności
+84 / -12 -
Mandat za spacer z psem? Tak, i to niemały
+21 / -9 -
NFZ na stałe w Jastrzębiu. Gdzie?
+14 / -4 -
Bezwzględna 28-latka: okradła swoją babcię, kolejną ofiarę zostawiła w piwnicy
+7 / -0 -
4-letni Jakub z Jastrzębia-Zdroju ma takie marzenie...
+6 / -0
Najczęściej komentowane
-
Wstrzymano rejestrację szczepień. „Cud” w programie szczepień okazał się błędem systemu
3 -
Gagarina: powstają mieszkania dla osób po eksmisji
2 -
Szykują Żelazny Szlak Rowerowy na „elektryki”
1 -
Prezydent Jastrzębia przekazała JKH 200 tys. zł specjalnej nagrody
1 -
Mandat za spacer z psem? Tak, i to niemały
1
Alert tuJastrzebie.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert