zamknij

Wiadomości

61-latek potrącił pieszego. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala

Policjanci z jastrzębskiej Komendy Miejskiej Policji wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności potrącenia 49-letniego mężczyzny, do którego doszło na ulicy Cieszyńskiej. Na skutek zdarzenia ciężko ranny został pieszy, którego pogotowie zabrało do szpitala.

Reklama

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 17:00 na ulicy Cieszyńskiej. Na podstawie relacji świadków i zabezpieczonych na miejscu dowodów policjanci ustalili, że znajdujący się za kierownicą renault megane 61-letni jastrzębianin, poruszając się z nadmierną prędkością, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na ścieżkę rowerową i potrącił znajdującego się na niej 49-letniego pieszego. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 49-latek, który z ciężkimi rozległymi obrażeniami wewnętrznymi trafił do szpitala. Stan zdrowia jastrzębianina określany jest przez lekarzy jako stabilny.

Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Śledczy ustalają teraz dokładne okoliczności wypadku.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~SJZ 2013-08-19 12:06:57

    To tylko potwierdza, zresztą już któryś raz z kolei, że w pewnym wieku nie powinno się siadać za kółko... a takie informacje powinny być przestroga...

    0 10
  • ~maupa 2013-08-19 13:13:59

    Bez przesady. Młodzi kierowcy powodują jeszcze więcej wypadków, a 61-lat to chyba jeszcze nie tak dużo, skoro wiek emerytalny zaczyna się od 67!

    12 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.