Do Ciechocinka jeżdżą nie tylko kuracjusze. Z medalami Pucharu Polski wrócili bokserzy

Podczas ostatnich zawodów Pucharu Polski U17 w Ciechocinku bokserzy z Pietrzyk Boxing Coach zdobyli dwa brązowe oraz jeden złoty medal.

Złoty medal w kat 54kg wywalczył Damian Gąsior, który w pierwszej walce jednogłośnie na punkty odprawił zawodnika Fight Club Koszalin Bińkowskiego Pawła co dało mu przepustkę do finału tej imprezy. Tam skrzyżował rękawice z Jakubem Pawłowskim DKB Dąbrowa Górnicza, którego również pokonał jednogłośnie na punkty.

Po brązowy medal Pucharu Polski sięgnął Bartosz Zaremba(48kg), który stoczył mocny bój z kilkukrotnym mistrzem Polski Rufatem Gulayev. Niestety przegrał go jednogłośnie na punkty.

Kolejnym brązowym medalistą został Nikodem Składowski(63.5kg), który w pierwszej walce zdecydowanie pokonał zawodnika Stali Rzeszów Maksymiliana Wąsacz. W półfinałowej walce przegrał po bardzo zaciętym pojedynku z zawodnikiem Rush Kielce Karolem Pawlik zapewniając sobie brązowy medal.

Kolejnym reprezentantem klubu był Kacper Klimczak(71kg), który w pierwszej walce zwyciężył jednogłośnie na punkty z Mateuszem Zagorzałek z Żoliborskiej Szkoły Boksu. Drugi pojedynek przegrał z Michałem Bultrowiczem z Legionowskiej Akademii Sportów Walki.

Ostatnim zawodnikiem reprezentującym klub był Kacper Reguła (67kg), który w pierwszym pojedynku wygrał przez walkower z zawodnikiem Stali Rzeszów Bartłomiejem Pisiewicz, natomiast w drugim pojedynku przegrał z zawodnikiem BKS Skorpion Szczecin Bartłomiejem Środa.