Gol Kamila Glika w meczu z Łotwą [wideo]

2019-03-25, Autor: ap

W niedzielę Reprezentacja Polski rozegrała drugi mecz eliminacji EURO 2020. Ostatecznie spotkanie z Łotwą wygraliśmy 2:0. Jednym ze strzelców został jastrzębianin Kamil Glik, który w 84. minucie pięknie wykorzystał rzut rożny.

Biało-czerwoni poszli za ciosem. Po zwycięstwie z Austrią w pierwszym meczu eliminacji EURO 2020, pokonali wczoraj na PGE Narodowym w Warszawie Łotwę 2:0. Spotkanie rozegrane zostało przy ok. 50 tys. kibiców na stadionie.

Na gole Polaków musieliśmy jednak czekać do ostatniego kwadransa. W końcu na trybunach zapanowała euforia, gdy gola strzelił Robert Lewandowski. „Lewy” urwał się obrońcom, precyzyjnie przymierzył głową i wreszcie (po kilku wcześniejszych) pokonał łotewskiego bramkarza.

W 84. minucie spotkania wynik podwyższył zawodnik z Jastrzębia-Zdroju. Kamil Glik po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, z bliska wpakował głową piłkę do siatki. To było piękne przypieczętowanie wyniku w wykonaniu środkowego obrońcy biało-czerwonych!

Gol Kamila Glika w meczu z Łotwą:

Podopieczni selekcjonera Jerzego Brzęczka po dwóch starciach mają komplet punktów i nie stracili jeszcze bramki w tych eliminacjach.

Oceń publikację: + 1 + 9 - 1 - 2