zamknij

Wiadomości

Leżaki znikają z OWN-u. MOSiR apeluje do mieszkańców

2018-08-13, Autor: nm

Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego został otwarty w miniony piątek. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapowiadali, że na terenie obiektu będzie możliwość skorzystania z leżaków i darmowego wypożyczenia grilla. Okazuje się jednak, że w ciągu weekendu część wyposażania została zabrana.

Reklama

O kradzieży poinformowali pracownicy MOSiR-u. - Nie wiemy jak to możliwe, ale „wyszło” nam już 10 leżaków. Jak tak dalej będą „wychodzić”, to za kilka dni nasza strefa relaksu będzie pusta – czytamy na Facebooku.

Osoby administrujące ośrodek apelują o czujność i zgłaszanie przypadków gdy zobaczymy miejskie leżaki na prywatnych posesjach. Jednocześnie przypominają, że obiekt jest monitorowany.

- To jest wspólne dobro i chcemy z niego korzystać jak najdłużej. Sprzęt przeznaczony jest dla wygody mieszkańców i bardzo nam zależy, aby go szanować – mówi Zofia Florek, dyrektor MOSiR-u.

Oceń publikację: + 1 + 39 - 1 - 9

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~seboc 2018-08-13
  14:36:52

  9 9

  "strefa relaksu"

  Przeciez to kupa piasku wysypana w lesie jedynie.

 • ~Sebastian Stępiński 2018-08-13
  14:41:13

  26 6

  Jak mają nie ginąć skoro są za darmo w środku lasu? Każdy może je ukraść dodatkowo mogą ukraść ławki i stoły... Bylem a otwarciu kamer hmmm nie widziałem na słupach ale co to da.... ktoś leżak kradnie w 15 sekund. Inne rzeczy równie szybko. Dodatkowo bardzo fajny grill dla ludzi którego NIKT NIE PILNUJE !!! Pani Hetman stać było na OWN proszę dać obiektywowi ochronę! Bo nim się spojrzymy będzie to miejsce schadzek pijaków i żulów do tego nie każdy z pieskiem zbiera do woreczka kupę po psie.

 • ~Arzu 2018-08-16
  15:37:26

  5 1

  Witamy w "mieście" Jastrzębie-Zdrój !!

  Po co ten cały OWN ? ? Jak to wszystko zaraz patola lub gimbaza zniszczy ? W tym mieście raczej nic się nie utrzyma . Zaraz to będzie zniszczone i wypisz wymaluj w barwach GKS-bo znajda się idioci (nie urażając kibiców)..

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.