zamknij

Koronawirus na Śląsku. Informacje

Pandemiczna rzeczywistość dotknęła jastrzębskich parlamentarzystów i radnych

2020-03-27, Autor: AB

Maseczki na twarzach posłów to nowa rzeczywistość w polskim sejmie. Nie inaczej było na ostatniej sesji Rady Miasta w Jastrzębiu - Zdroju.

Reklama

Pandemia koronawirusa zmieniła naszą rzeczywistość. Opustoszały ulice miast, wiele instytucji i sklepów zostało zamkniętych na czas trwania kryzysu pandemicznego.

Znakiem ciężkich czasów są również maseczki na twarzach i rękawiczki parlamentarzystów i jastrzębskich radnych. Mają one chronić ich zdrowie i zabezpieczać przed rozprzestrzenianiem koronawirusa.

Zdjecia w maseczkach zdominowały portale społecznościowe. Czy Wy też je zakładacie?

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 6

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~Adam Gubała 2020-03-27 17:21:09

  Panowie Grzegorz Matusiak i jego sąsiad - wycofajcie to zdjęcie, bo widać że nie potraficie nosić masek PP2. Po założeniu należy znajdującą się na części nosowej blaszkę zgiąć tak, aby ta część maseczki ściśle dopasowała się do nosa. W tej sytuacji okulary powinniście mieć na masce a nie pod nią. Mimo założenia nie macie praktycznie żadnego zabezpieczenia - gorzej, powietrzem wciąganym przez te nieszczelności zagrażacie swoim oczom. Każdy z kopalnianego BHP zwróciłby Wam uwagę.

  5 0
 • ~ 2020-03-30 14:53:34

  pół żartem ,pół serio: Mój pies gdy idę z nim na spacer ma strasznie dużą satysfakcje. Nareszcie to ludzie a nie psy noszą coś w rodzaju kagańców.
  -powiedział mi to.

  3 0
 • ~ 2020-03-30 15:16:48

  ---to jest straszne co teraz powiem ,ale dopiero KoronaVIR spowoduje, że w Polsce nie będzie ; "kisiło się w zakładach pracy długoletnich spracowanych robotników" i da się Im emerytury ze względu na "staż" aby zwolnić miejsca pracy dla młodej fali bezrobotnych.
  Nic nie trafiało do Rządów ale KoronaVir która mnie wcale nie cieszy lecz trafi , jestem tego pewien --Rząd musi dać miejsca pracy a starych zatrudnionych w szkodliwych i nieb war pracy z 45 letnim stażem i więcej jak kiedyś obiecał wreszcie wysłać na emerytury.

  3 0
 • ~ 2020-03-31 10:36:11

  .a ja się nadal pytam szczególnie POlityków w tym Pana Gadowskiego.. Ile osób w Polsce zabił do tej pory KoronaVir a ilu spracowanych do tej pory od Waszych zmian i zatrudnianych w najnieb i szkodliw warunkach pracy, umarło jako „ zakiszeni wydłużonym wiekiem emerytalnym” -nie dożywszy tych nowych emerytur lub dożywszy ale żyjących na nich może rok czy tylko dwa .Czy zdajecie sobie do czego tak naprawdę doprowadziliście ,do jakich dramatów? Czy prowadzicie statystyki śmiertelności tak podle potraktowanych przez Was ludzi czyli Tych którzy zostali pierwotnie zmuszani nawet do 52 lat pracy, nie licząc nadgodzin które za komuny były powszechne!?

  2 1

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuJastrzebie.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy weźmiesz udział w wyborach 10 maja?
Oddanych głosów: 1554