zamknij

Wiadomości

Policjant spacerujący z dzieckiem ujął poszukiwanego przestępcę

W czasie wolnym od służby jastrzębski kryminalny zatrzymał 19-letniego sprawcę zniszczenia mienia. To jednak nie jedyne jego przestępstwo, bowiem nastolatek ma już na swoim koncie kradzieże, w związku z którymi był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Młody jastrzębianin wkrótce trafi do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę.

Reklama

Wczoraj, podczas spaceru z dzieckiem policjant zauważył znanego mu 19-latka, który od pewnego czasu ukrywał się przed stróżami prawa. Funkcjonariusz zareagował natychmiast. Poprosił sąsiadkę aby zaopiekowała się dzieckiem, po czym sam udał się w pościg za nastolatkiem.

Gdy młody przestępca znalazł się w jego rękach, o wszystkim powiadomił oficera dyżurnego jastrzębskiej jednostki, po czym przekazał zatrzymanego w ręce swoich będących w służbie kolegów.

Jak się okazało, zniszczenia mienia nie jest jedynym przestępstwem, o popełnienie którego podejrzewany jest 19-latek. Szybko wyszło na jaw, że młody jastrzębianin jest poszukiwany także przez wymiar sprawiedliwości, a w związku z kradzieżami, jakich się dopuścił, ma do odbycia karę niespełna rocznego pobytu w więzieniu.

Jeszcze dzisiaj zatrzymany zostanie przesłuchany. Niewykluczone, że lista zarzutów jakie usłyszy się wydłuży. O dalszym losie nastolatka zdecyduje sąd.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.