Pływanie

0

Jak ryby w wodzie. Ściślak i Mosoń ze zwycięstwami

9 medali wywalczyła 28 osobowa ekipa z Jastrzębia podczas III Mitingu Pływackiego „Szukamy młodych talentów” w Herbach. Po zwycięstwa w swoich startach sięgnęły Miriam Mosoń i Julia Ściślak.

2014-05-05 07:05 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
1

II runda Pucharu Polski dla pływaków z Jastrzębia!

40 medali w tym 15 złotych. Z takim skutkiem KS Nautilus-Jastrzębie startował podczas II rundy Pucharu Polski w Gliwicach. Zawodnicy z naszego miasta bezdyskusyjnie wygrali klasyfikację drużynową.

2014-04-15 00:00 Autor: mkor
0

Zostań ratownikiem wodnym. Znamy szczegóły

11 stycznia na basenie Laguna rusza Kurs Młodszego Ratownika Wodnego. Organizatorem zajęć jest Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Jastrzębiu-Zdroju.

2013-12-09 00:00 Autor: mkor
0

Nautilus: pływali walcząc o puchar Polski

25 zawodników KS Nautilus wystartowało w IV rundzie KPP w pływaniu w płetwach. Jak się spisali?

2013-10-24 00:00 Autor: mkor, źródło: KS Nautilus Jastrzębie-Zdrój
1

Mnóstwo medali naszych pływaków w Poznaniu

KS Nautilus – Jastrzębie Zdrój zajął II miejsce podczas kolejnej edycji klubowego pucharu Polski w pływaniu w płetwach. W zawodach wystartowało 18 pływaków z naszego miasta.

2013-10-17 19:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Pływanie: młodzi i zdolni. Nie mają sobie równych w środkowej Europie

Balbina Sikora i Filip Giba osiągnęli znakomite wyniki podczas Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Zlinie. Oboje zdobyli łącznie 6 złotych medali.

2013-09-24 00:00 Autor: mkor, Krzysztof Radomski
0

Wkrótce nabór dzieci do klubu pływackiego

Od września ruszy nabór do Klubu Sportowego Nautilus. Zorganizowane zostaną zajęcia zarówno dla dzieci nieumijących pływać i dla tych już umiejących.

2013-08-26 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Klub Pływacki H2O Jastrzębie-Zdrój szuka nowych pływaków

Klub zaprasza wszystkie dzieci od 6 do 10 lat na naukę pływania oraz doskonalenie umiejętności pływania.

2013-06-22 10:00 Autor: pww
0

H2O z workiem medali

W Herbach odbył się II Międzynarodowy Miting Pływacki pod hasłem „Szukamy Młodych Talentów”. Zawodnicy z klubu pływackiego H2O przywieźli aż 17 medali.

2013-03-28 00:00 Autor: pww - materiały prasowe
0

Pływacy z H2O przywieźli z Berlina wyróżnienia

W miniony weekend odbyły się Międzynarodowe Zawody Pływackie Berlin 2013. Uczestniczyła w nich reprezentacja z Jastrzębia-Zdroju.

2013-03-05 00:00 Autor: pww